PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849551}
7,7 11 282
oceny
7,7 10 1 11282
5,0 11
ocen krytyków
Sound of Freedom. Dźwięk wolności
powrót do forum filmu Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Przede wszystkim każdego człowieka (niezależnie czy ma dzieci czy nie) powinno cieszyć, że powstają takie produkcje, poruszające takie bolesne, ale realne problemy. Jest to też hołd dla ludzi, którzy walczą z bestiami krzywdzącymi dzieci. Sama produkcja nie jest jakoś wybitnie zrealizowana, ale to nie jest film, który ma cieszyć oko tylko ma nas uświadomić o problemie. I cieszy mnie dobry odbiór tego filmu, a przerażają słowa niektórych "krytyków". I bardziej mi się rozchodzi o słowa, a nie o oceny. Najbardziej dziwi mnie fakt, że krytycznie o filmie wypowiadają się kobiety. Nie obrażając innych kobiet, chodzi mi tylko o sekcję krytyków, bo tam właśnie zauważyłem takie wpisy. Uważam, że przez te dwie kobiety cała ta sekcja krytyków traci na powadze. Zawsze byłem przekonany, że to właśnie kobiety wykazują się największą miłością do dzieci i stąd moje zdziwienie, że powyżej mamy takie wpisy ze strony kobiet.

Przy okazji poruszania tego tematu, uważam, że tak jak można zgłaszać wpisy użytkowników, tak powinna być też możliwość zgłaszania wpisów osób z sekcji krytycy. Z tego względu, że niektóre wpisy jak napisałem powyżej, psują odbiór i rzetelność osób, które dostały możliwość udzielania się tutaj w sekcji KRYTYCY.

Film polecam obejrzeć dla zaznajomienia się z tematyką, i oby walka z tym procederem była kolejnych latach łatwiejsza i bardziej skuteczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones