Walk the Line

2 godz. 16 min.
7,6 62 745
ocen
7,6 10 62745
41 372
chce zobaczyć
6,9 12
ocen krytyków
{"rate":6.9166665,"count":12}
{"type":"film","id":119046,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Walk+the+Line-2005-119046/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Spacer po linie
  • marta7799 ocenił(a) ten film na: 8

jak w Titanicu - nie dla Kate, lecz w ręce Leo powinie pójść. w duecie damsko-męskim facet jest pomijany, mimo, że ewidentnie to on powinien być nagrodzony. Nie wiem, polityka?

• marta7799 Kate nie dostała Oscara za "Titanica", tylko za "Lektora".
    Dostała za to Złotego Globa za "Drogę do szczęścia", gdzie partnerował jej ponownie Leonardo (który nie otrzymał nagrody) ;)

• marta7799 ocenił(a) ten film na: 8

Heroes_Pe Faktycznie. Była nominowana za Titanic, a Leonardo nawet nominacji nie dostał. Byłam przekonana, że nagrodę odebrała, pamiętam jak wchodziła w takiej zielonej sukni po schodach... i nie zgadzałam się z werdyktem, nie tylko za jej występ (nie zasługujący na laury), ale jeśli już to też z powodu tego że było to nie fer wobec kreacji Leo.

• marta7799 A cóż DiCaprio takiego pokazał w Titanicu, że powinien dostać Oscara. Jack Dawson to postać rzeczywiście bardzo dobrze napisana tylko, że DiCaprio nie potrafił tego wydobyć. Ale czego się spodziewać jak on był tylko zamiennikiem.