PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850261}

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: No Way Home
7,6 88 132
oceny
7,6 10 1 88132
6,7 36
ocen krytyków
Spider Man: Bez drogi do domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Bez drogi do domu
ocenił(a) film na 10
Igi1997

Ja bym obstawiał taki motyw: Peter Parker (Tom Holland) po ujawnieniu, że to on jest Spider-Man'em postanawia za pomocą cząstek Pyma (nie wiem czy dobrze napisałem) i Doktora Strange'a ( który mógł coś odkryć podczas badań albo coś)przenieść się w czasie i zmienić bieg Historii tak żeby powstrzymać Mysterio,ale coś dzieje się nie tak i Peter przenosi się do alternatywnych rzeczywistości w momenty takie jak walka Petera (Tobby) z Doktorem Octopusem ,albo śmierć Gwen w Niesamowitym Spidermanie 2. Zmienia te wydarzenia przez co zmienia też bieg historii alternatywnych rzeczywistości. Na koniec udaje mu się osiągnąć zamierzony cel ,ale coś kosztem czegoś: być może przeniesie ze sobą Symbiota do swojej rzeczywistości co jest możliwe po zapowiedziach odnośnie nowego Thora i broni którą ma władać złoczyńca w Love and Thunder itp,itd... Trochę się odpaliłem, ale dostałem wenę,Sorry że takie długie,co myślicie o takiej fabule? :D

ocenił(a) film na 8
Menesiak

huh ciekawe..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones