PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850261}

Spider-Man: Bez drogi do domu

Spider-Man: No Way Home
7,6 88 113
ocen
7,6 10 1 88113
6,7 36
ocen krytyków
Spider Man: Bez drogi do domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Bez drogi do domu

Wiecie może, czy film w dniu premiery 17.12 od razu trafi na platformę Disney+ jak poprzednie filmy Marvela (nie licząc Venoma) czy Sony blokuje taką procedurę?

ocenił(a) film na 8
Taio

Tylko premiera kinowa :)

ocenił(a) film na 10
Taio

Nie wszystkie trafiały na premierę. Shangchi i Eternals jeszcze nie są na Disney+ - jakieś 2 - 3 miesiące od premiery będą.

Carnagge

Shangchi to już dawno Blu-ray wyszedł, a najbardziej tą sytuację można porównać do Venoma, Tak czy inaczej chyba się wybiorę do kina, chociaż wielkim fanem Marvela nie jestem, ale jestem dobrej myśli, że film może być conajmniej dobry. No i oczywiście chcę zobaczyć powrót Tobeya w roli pająka, nawet jeśli będzie miał tylko 2-5 minutowy występ.

ocenił(a) film na 10
Taio

No ale co ma Bluray do Disney+. Spytałeś się czy film trafi w dniu premiery na Disney+ i Ci napisałem, że że wcześniejsze dwa filmy Marvela też nie trafiły w dniu premiery na Disney+. Venoma kręciło Sony, a Spidera kręci Marvel. To jest zupełnie inna sytuacja, bo Marvel niejako "dzierżawi" prawa do pająka i w miarę sam nimi zarządza.

Carnagge

Z tego co wiem to producentem No Way Home jest Columbia Pictures czyli spółka Sony. Nic więc dziwnego, że nawiązałem do Venoma. A jeśli chodzi o produkcje Marvela, to niektóre były na platformie z kinową premierą chociażby Czarna Wdowa, ale to mógłby być jeden z niewielu przypadków takiej dystrybucji.

ocenił(a) film na 9
Taio

Wszystkie filmy MCU do końca tego roku najpierw kina, dopiero chyba po m-c wchodzą na Disney+. " Black Widow " była wyjątkiem, ale jak potem SJ zrobiła aferę wokół jednoczesnej premiery to Disney wydał komunikat, że w roku 2021 najpierw premiery kinowe dopiero po jakimś czasie Disney+ .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones