PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 112 375
ocen
7,3 10 1 112375
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

Witam kto też nie wieży w to że spider man nie będzie już częścią MCU? Kurła mieli się dogadać i by było ok i teraz rodzi się pytanie jak Sony to rozwiąże że spider man jest już Avengerem i dostał super gadżety od Tonego Starka jego okulary również. Umieiscowli Spider Mana na takiej pozycji że każdy zna go w świecie MCU i co nagle zniknie z MCU jak był tak ważny dla Tonego Starka i boli mnie to że już nie zobaczę team upu z Deadpoolem czy Daredevilem w którym biją się z łotrami. Spider Man miał dołączyć do Young Avengers i miał tam być liderem. Spider Man miał mieć wielką przyszłość w MCU ale no cóż to wina Sony.

ocenił(a) film na 7
Damian9900

Nie jest to wina wyłącznie Sony , oby dwie firmy są winne są pazerne na pieniądze , gdyby spider nie zrobił takich liczb do myszka nie zechciała by zmiany w kontrakcie ,a zrobił duża liczbę to Disney chciał połowę za wypromowanie (powiedzmy postaci w MCU).
Sony bez MCU nie zarobi tyle pieniędzy co ze współpracą , najbardziej poszkodowani są my widzowie. Ja pająka odpuszczam , mnie nie interesuje klepania tych samych wątków i robienie że pająk jest sam na świecie. Czyli czekać jak Sony wypuści reboot z Tomem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones