PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34281}
6,7 156 183
oceny
6,7 10 1 156183
6,3 21
ocen krytyków
Spider Man 2
powrót do forum filmu Spider-Man 2

niespodziewałem sie... naprawde jest bardzo zadowolny z drugiej cześci ...wiem ze to produkt ale perfekcyjny ..i na pewno nie tak zenujący jak dardevill ....jak stworzyc komiks, który jednoczesnie nie będzie banalny gdzie tło psychologiczne bedzie tak ciekawie przedstawione gdzie superbohater bedzie nie tylko - herosem ..ale głownie człowiekiem - który podobnie jak kazdy z nas ma problemy musi dokonywac wyborów....to jak? wie rezyser filmu i scenarzysci.... pierwsza czesc jest typowa - zadnych rewelacji skrótowe przedstawienie "dojścia"parkera do bycia herosem - walka z bosem i hmm i tyle ..dwójka rozwija temat ...wykorzystuje wszystkie możliwości....tam mamy ludzi z krwi i kości nie martwe papierowe postacie...oczywiście ten film to zadna rewolucja ..bo nie jest to mozliwe ale na tym filmie mozna sie świetnie bawic trzeba tylko chciec a bawić się na wysokim poziomie to juz jest plus dla twórców...zapowiada sie 3 mysle ze tu raczej bedzie wyczerpanie tematu....ale moze.. na dwójke raczje nie czekałem..:) więc usiądz w kinie ...i wejdz w tą historie i zpaomnij na chwile ze sztuka tzw. komercyjna nie jest do końca zła i tez moze przynosic radośc i nie zawsze ogłupia...ja nie załuje .....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones