PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1294}

Sprawa Kramerów

Kramer vs. Kramer
7,7 37 548
ocen
7,7 10 1 37548
7,9 23
oceny krytyków
Sprawa Kramerów
powrót do forum filmu Sprawa Kramerów

AHHH TE OSCARY

ocenił(a) film na 3

Szperałem sobie po filmwebie aż zobaczyłem film obsypany oscarami, myślę sobie. wOw
dramat sądowy, LUBIĘ TO. I do tego tyle oscarów. Zasiadam przed telewizorem rządny
napięcia, niespodziewanych zwrotów akcji, a tu nic... mysle sobie spoko oscarowe role coś
pokażą... oglądam i nic... aż tu nagle koniec filmu:<

To prawda że może gdybym nie widział tych statuetek moja ocena byłaby wyższa no ale nie
jest i nie bedzie 3/10 po prostu słaby film

ocenił(a) film na 5
vrubson

hahaha dokładnie tak samo miałem :D Jako dramat sądowy to film był słaby.

ocenił(a) film na 8
Raiden_6

nie dorosłeś mentalnie do tego filmu

ocenił(a) film na 9
vrubson

To nie jest dramat sądowy po prostu.

ocenił(a) film na 3
Sqrchybyk

w takim razie co to jest? xD

ocenił(a) film na 9
vrubson

Dramat rodzinny? Po prostu dramat?

ocenił(a) film na 3
Sqrchybyk

dobra to w takim razie zamień fraze z mojego pierwszego postu z "dramatu sądowego" na "dramat" jeden chj xD

ocenił(a) film na 9
vrubson

Niezupełnie... Jeśli spodziewałeś się filmu w rodzaju "Anatomii morderstwa" czy "Świadka oskarżenia", to nie dziwota że ci się nie podobał. Ale to nie wina filmu przecież.

ocenił(a) film na 3
Sqrchybyk

jasna sprawa, tak dla żartów napisałem wyżej. W sumie pozostańmy przy tym że Dla Ciebie film super, dla mnie niezbyt :D i już :)

ocenił(a) film na 8
vrubson

nie dorosłeś mentalnie do tego filmu

ocenił(a) film na 3
mateuszziomal

dobre wytłumaczenie:| najprostsze... wymyśl coś oryginalniejszego, bo widze ze najłatwiejszym dissem jest, "nie dorosłeś, 13 latek trolluje, dzieciak" ...

ocenił(a) film na 9
vrubson

Ani napięcie, ani zwroty akcji nie powinny stanowić kryterium oceny obrazu. Są filmy, w których je mamy, i są takie, w których ich brak - przecież to zależy od treści i przesłania, które niesie ona ze sobą. Gdyby w każdym filmie był zwroty akcji i napięcie, to kino straciłoby sens. Ja oceniłem ten film o wiele wyżej: ze względu na fenomelną grę aktorów, "życiowość" historii, emocje i uczucia, które wywołuje, przemyślenia, do których skłania...

ocenił(a) film na 3
astat_2

Musze się zgodzić z pierwszą częścią twojej wypowiedzi zdecydowanie, w drugiej części wypowiedzi twój argument o życiowości historii jest trafny ja bym dodał żywotność, również skłania do przemyśleń też potwierdzam. Co jednak nie skłoni mnie do zmiany swojej oceny filmu oraz tego jak ja go odebrałem:)

ocenił(a) film na 9
vrubson

Każdy ma oczywiście prawo oceniać jak chce. Nie zmienia to faktu, że film jest wybitny i w tym przypadku nagrody Akademii jak najbardziej zasłużone. Ten film to nie tylko popis aktorski na najwyższym poziomie, ale także jego głębia. W prostocie i naturalności tego filmu tkwi jego wielkość. Może być dla Ciebie i dla wielu innych nudny - nie mnie to oceniać. Ale skończcie z tym dziecinnym szufladkowaniem. 'Dramat sądowy', co to znaczy w ogóle..? Tak etykietować można proste filmiki, a nie obrazy w rodzaju "Sprawy Kramerów".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones