PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296427}

Strasznie głośno, niesamowicie blisko

Extremely Loud & Incredibly Close
7,5 56 734
oceny
7,5 10 1 56734
5,3 11
ocen krytyków
Strasznie głośno, niesamowicie blisko
powrót do forum filmu Strasznie głośno, niesamowicie blisko

Pierwszą najpowazniejszą wadą jest pewien nie do końca objaśniony fakt. Przez cały film Oscar z matką są przekonani, że ojciec wyskoczył z okien World Trade Center. Natomiast w scenie kiedy Oscar odtwarza swojemu dziadkowi nagrania 6 nagranie zostaje przerwane w momencie zawalenia wieży numer 1. Tak więc wyskoczył, czy został w środku? Gra aktorska nie budzi żadnych zastrzeżeń, zwłaszcza Sandry Bullock. Trochę mnie irytuje sama postać Oscara, ale cóż no :) Muzyka, reżyseria i sama historia na badzo wysokim poziomie. Realizacja dość dobra. Chciałem postawić 7 + ale niestety się nie dało. 7 do za mało tak więc dobra 8 :)

ocenił(a) film na 5
Indy_6

rozmowa nie byla przerwana w momencie zawalenia tylko chwile wczesniej, mozliwe teoretycznie ze jeszcze wyskoczyl

ocenił(a) film na 7
Indy_6

To chyba nie jest aż tak istotne.

ocenił(a) film na 8
irena__p

Tak czy siak film dobry :)

ocenił(a) film na 9
Indy_6

Właśnie, po co zagłębiać się w to, co jest najmniej ważne w tym filmie? Film jest genialny i tyle.

ocenił(a) film na 6
Indy_6

popieram, też na to zwróciłam uwagę oglądając film. Tylko, że później koleżanka zasugerowała mi, że często jeśli czegoś szukamy, to na siłę możemy znaleźć na coś dowody ( tu:zdjęcia wydrukowane przez Oscara ). Poza tym wydaje mi się, że jednak takie rzeczy są jak najbardziej istotnie. To oznacza, że naprawdę skupiamy się na filmie i zastanawiamy się nad nim. To chyba jest ta linia rozgraniczająca między oglądaniem filmów rekreacyjnie, a oglądaniem z samego zainteresowania produktem końcowym kinematografii.

ocenił(a) film na 8
denali6194

i o to chodzi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones