PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296427}

Strasznie głośno, niesamowicie blisko

Extremely Loud & Incredibly Close
7,5 56 733
oceny
7,5 10 1 56733
5,3 11
ocen krytyków
Strasznie głośno, niesamowicie blisko
powrót do forum filmu Strasznie głośno, niesamowicie blisko

Fantastyczny film wręcz powiedział bym arcydzieło i tak go oceniam daje hot 10. Super gra aktorska wszystkich grających tam osób, piękna muzyka w tle filmu, super zdjęcia , reżyseria. No i temat tragedia z 11 września w Ameryce. Naprawdę polecam ten film , warto go mieć w swojej kolekcji filmów( ja mam) i na pewno wrócę do niego , obejrzę go ponownie.

ocenił(a) film na 10
sebastiannycz

Mnie również się niesamowicie podobał. Świetny chłopiec, byłam pełna podziwu dla jego gry. Miałam łzy w oczch a rzadko płaczę na filmach. Bardzo wzruszający. Jak dla mnie filmy takie jak ten to arcydzieło.

ocenił(a) film na 10
sebastiannycz

Zgadzam sie w stu procentach, film przepiekny,sklania do wielu przemyslen nad wlasnym zyciem. Ogladajac mialam chwilami wrazenie,ze widze sama siebie,tez boje sie tak wielu rzeczy i przeraza mnie ten caly duzy dzisziejszy swiat,ale najwazniejsze to,aby nigdy sie nie poddawac i nie przestawać szukac, stanie sie to chyba moim mottem zyciowym.
Bardzo wzruszajacy, wzbudzil we mnie tak wiele emocji,niesamowite.
10/10

ocenił(a) film na 10
Vanja_8

Dziękuje i zapraszam do grona przyjaciół

sebastiannycz

Tyle emocji dawno mnie nie spotkało co przy tym arcy-filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones