PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296427}

Strasznie głośno, niesamowicie blisko

Extremely Loud & Incredibly Close
7,5 56 733
oceny
7,5 10 1 56733
5,3 11
ocen krytyków
Strasznie głośno, niesamowicie blisko
powrót do forum filmu Strasznie głośno, niesamowicie blisko

Podczas jednej ze scen miałem szkliste oczy :D hehe nie wiedziałem ze mam az tak niski poziom wrażliwości by poruszały mnie takie opowiastki, zwalmy to na ciężki dzień i niewyspanie :P
Czy ktoś jeszcze się rozpłakał? :D

ocenił(a) film na 9
belsal

Ja miałem takie same odczucia :) Film jest rewelacyjnie zrobiony by opowieść o chłopcu który szuka dziurki od klucza poruszyła do granic wytrzymałości. Kawał dobrej, łzawej roboty :)

ocenił(a) film na 10
belsal

Podpisuje sie rowniez, heh ale takie zadanie filmu,ma wzbudzac emocje i jednych to rusza innych nie, my akurat nalezymy do tej lepszej wrazliwszej czesci co w dzisiejszych czasach jest bardzo wazne ;)

ocenił(a) film na 10
belsal

A podczas ktorej ze scen miales te szkliste oczy ? jesli mozna zapytac ?:)

ocenił(a) film na 10
Vanja_8

nie powiem :P

ocenił(a) film na 10
belsal

ach no hehe jestes totalnie anonimowy nie wstydz sie wsojej wrazliwosci :D

ocenił(a) film na 10
Vanja_8

Teraz już na pewno nie powiem :P hehe

ocenił(a) film na 10
belsal

ech no nie bede namawiac, chociaz nie ukrywam,ze pozostawiajac mnie z ta niewiedza dostarczasz mi duzej dawki niedosytu ;)

ocenił(a) film na 8
Vanja_8

stawiam na któryś moment z odsłuchiwanymi wiadomościami ;p

ocenił(a) film na 10
DarkBartek

hmm też przemknęło mi to przez glowe ;) a Ty tez piszesz z doswiadczenia wlasnego ? ;)

ocenił(a) film na 8
Vanja_8

Akurat na tym filmie mnie aż tak mocno nie ruszyło. Coś tam złapało, tylko czekałem na coś mocniejszego, ale nie żeby się poryczeć ;)

ocenił(a) film na 10
DarkBartek

A kiedykolwiek na jakims ruszylo mocno ? ;)

ocenił(a) film na 8
Vanja_8

mocno, nigdy. Ale Ruszyć ruszyło. Zielona mila......i nie wiem czemu ale "gol" na samym końcu :D za każdym razem jak oglądam

DarkBartek

proponuje Requiem dla snu

ocenił(a) film na 8
Gerycax

proszę Cię.... raz, że oglądałem, a dwa to tam nie było gdzie się wzruszyć, raczej załamać, ten film niszczy mózg. Kończysz seans z takimi oczami O.O ale wzruszający? ani trochę..

DarkBartek

Niemniej jednak film wzbudza emocje . A o to chyba chodzi.

ocenił(a) film na 8
Gerycax

no tylko trochę inne niż te o których tutaj mowa ;)

DarkBartek

oj tam oj tam :-)

ocenił(a) film na 9
belsal

Pewnie przy tym monologu chłopca przy stole co się poznali z dziadkiem.

belsal

Ja bym stawiała na moment, kiedy chłopiec pisze listy i widzimy reakcje innych na te listy. Względnie może to być chwila, kiedy znalazł w parku wiadomość od ojca, ewentualnie jeszcze moment, kiedy chłopiec rozmawia już z mamą i jej mówi, jak ojciec o niej mówił, czym bardzo ją wzrusza. Te sceny przynajmniej mnie mocno poruszyły. :)

StarFighter

Przyznam, że była bardzo wzruszająca :-).
Mnie też moja reakcja na niektóre sceny zaskoczyła, zaczęło się od dziadka, wspominek oksymoronów, im dalej tym emocje sięgały zenitu :-).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones