PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=296427}

Strasznie głośno, niesamowicie blisko

Extremely Loud & Incredibly Close
7,5 56 734
oceny
7,5 10 1 56734
5,3 11
ocen krytyków
Strasznie głośno, niesamowicie blisko
powrót do forum filmu Strasznie głośno, niesamowicie blisko

Niesamowity film, myślałem że już takich nie kręcą 10/10

ocenił(a) film na 8
FridayMorning

łzy i wgniecenie w fotel aż do zapalenia świateł w kinie. naprawdę genialnie opowiedziana historia. i dyszka z serduchem ode mnie.

ocenił(a) film na 9
szarlotkus

bardzo dobry film! wyciska łzy i zapada w pamięć! Zachwyca mnie gra aktorska Thomasa Horn'a. Cóż to za utalentowane dziecko.

ocenił(a) film na 3
ewa94

AA jak was mógł wzruszyć ten gniot? Zastosowane chwyty oczywiście miały wzruszać ale litości tak przegadanego filmu dawno nie widziałam! Irytujący główny bohater (co za pomysł z tym tamburynem - szkoda, że nie z całą perkusją maszerował), dialogi żywcem wyjęte z "prozy" Paulo Coelho, symbolika czytelna nawet dla 5 latków (film chyba zresztą dedykowany jest nastolatkom). Szkoda, że tak wyszło - miałam olbrzymie oczekiwania w stosunku do tego obrazu, sam temat oraz aktorzy byli świetną rekomendacją. Wyszedł do bólu prosty film, nawet jako fanka amerykańskiego kina miałam dosyć całego patosu sytuacji.

ocenił(a) film na 10
karolinaz

Wszystko co piękne jest proste, prościuteńkie , prościutkie...

ocenił(a) film na 3
FridayMorning

Prawda, dlatego też kocham Forresta Gumpa - film prosty ale nie tandetny.

ocenił(a) film na 10
karolinaz

Cóż kochasz też Akademie Pana Kleksa i Koszmar z ulicy Wiązów, że o Terminatorze nie wspomnę... I kto tu mówi o tandecie...

ocenił(a) film na 3
FridayMorning

Siła twojego argumentu mnie powaliła:)
Cóż Akademia to film z dzieciństwa, ogromny sentyment, Koszmar to poniekąd również takie wspomnienie a Terminator to po prostu świetny film.
O "Strasznie głośno, niesamowicie blisko" niebawem większość osób zapomni a wymienione przeze mnie filmy to klasyka (choć masz rację Koszmar to tandeta na maxa ale jakże kultowa).

ocenił(a) film na 10
karolinaz

Odsyłam do książki Jonathana Safrana Foera... to na jej podstawie powstał film może odpowie na Twoje wszystkie pytania i wątpliwości np jeśli chodzi o tamburyn!

FridayMorning

gdzie mozna obejrzec ma ktos jakis namiar link torrent cokolwiek ? please !

ocenił(a) film na 10
Arczi87

Daj mi swój adres @ to dam Ci trochę transferu do ściągnięcia.

FridayMorning

catalonista87małpao2kropkapl

mam nadzieje że odczytasz poprawnie :) po 87 jest @ a po o2 jest .
(tak na wszelki wypadek) :-)

ocenił(a) film na 10
FridayMorning

Zgadzam się w pełni fantastyczny film, który poruszył mnie dogłębnie. Cierpienie dziecka po stracie ojca pokazane w zupełnie inny sposób. Wszystkim polecam książkę, która jest idealnym uzupełnieniem do filmu. Szczególnie jeśli chodzi o historię babci i dziadka (w filmie w sumie całkowicie pominiętej)....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones