plakat filmu Styczniowy człowiek

Styczniowy człowiek

The January Man
6,3 1 082
oceny
6,3 10 1 1082
817
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":9773,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Styczniowy+cz%C5%82owiek-1989-9773/tv","text":"W TV"}]}
Styczniowy człowiek
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Były gliniarz Nick Starkey (Kevin Kline) jest jedynym człowiekiem w Nowym Jorku wystarczająco błyskotliwym, aby zmierzyć się z seryjnym zabójcą terroryzującym ulice. Powrót do pracy jest jednak tak samo trudny, jak złapanie zbrodniarza. Zmuszony do współpracy ze swoim bratem (Harvey Keitel), który wcześniej go zwolnił, musi także odnowićByły gliniarz Nick Starkey (Kevin Kline) jest jedynym człowiekiem w Nowym Jorku wystarczająco błyskotliwym, aby zmierzyć się z seryjnym zabójcą terroryzującym ulice. Powrót do pracy jest jednak tak samo trudny, jak złapanie zbrodniarza. Zmuszony do współpracy ze swoim bratem (Harvey Keitel), który wcześniej go zwolnił, musi także odnowić stosunki ze swoja dawną dziewczyną (Susan Sarandon) - obecnie żoną brata, a także z zakochaną w nim córką (Mary Elizabeth Mastrantonio). Czas ucieka. Działający pod ogromną presją Nick odkłada na bok swoje skomplikowane życie osobiste, aby schwytać mordercę. Gdy jednak zagrożone jest życie jego bliskich, Nick nie będzie w stanie pogodzić się ze stratą.

Styczniowy człowiek zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.