PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425641}

Supersamiec

Superbad
6,4 60 123
oceny
6,4 10 1 60123
7,3 25
ocen krytyków
Supersamiec
powrót do forum filmu Supersamiec

Dzięki za bilet !

ocenił(a) film na 7

Właśnie wróciłem z seansu (Kraków, Multikino) - film jest OK. Jak dla mnie 7/10, spodziewałem się kolejnej głupawej komedii a film mile mnie zaskoczył - śmiechu było co nie miara a humor wyższych lotów niż ten z podobnych komedii (czyt. American Pie). Jeszcze raz dzięki za bilet i POZDRO dla całej ekipy Filmwebu.

ocenił(a) film na 7
Rex

Ja również dziękuję za bilet (Poznań, Multikino). Daję temu filmowi 7/10. Było kilka scenek naprawdę śmiesznych. Zwłaszcza końcówka mi się podobała, leżenie Setha i Evana w śpiworach i ich wynurzenia oraz pożegnanie wzrokiem na ruchomych schodach w centrum handlowym. Większość aktorów miałam wrażenie, że sepleni, ale to tylko takie spostrzeżenie. Niezły jak na ten typ humoru, chociaż nie zaskakujący.

ocenił(a) film na 7
Rex

Ja również dołączam się do podziękowań za bilet :))) (Kraków). Film pozytywnie mnie zaskoczył, gdyż humor jaki prezentował był dosadny, ale nie żenujący. Sentymentalnie przypomniały mi się problemy dorastania :) Ach te próby zakupu alkoholu ;)Poza tym bohaterowie bardzo sympatyczni. Film można polecić każdemu, kto ma ochotę na 2 godziny rozrywki nie zmuszającej do pogłębionej refleksji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones