PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425641}

Supersamiec

Superbad
6,4 60 123
oceny
6,4 10 1 60123
7,3 25
ocen krytyków
Supersamiec
powrót do forum filmu Supersamiec

generalnie IMDB i filmweb mają podobne oceny, ale w przypadku tego filmu zastanawia mnie różnica, IMDB przy ponad 113tys głosów średnia 7,8

ocenił(a) film na 9
sunfactory1

polska widownia chyba nie zrozumiała tego filmu albo inaczej - obejrzeli go Ci którzy liczyli na coś w stylu american pie, dostali coś o klasę wyżej lecz po prostu "innego" stad takie niskie noty.

elfik_5

Poważnie, wyróżnia się na tle tych pseudo-komedii ? Widziałem trailer, który na koniec ujawnił polski tytuł "Supersamiec" i pierwsze skojarzenie : kolejna bzdurna kalka z debilnego "American pie". Ale po tym co piszecie w tym temacie, to aż nabieram ochoty na zobaczenie tego filmu.

ocenił(a) film na 8
aqu32

Ile to flmow katastroficznych bylo, komedii romantycznych z oklepanym schematem, itd?

D1RT

Co to ma wspólnego z moim postem ? ;]

ocenił(a) film na 10
aqu32

dlaczego american pie był debilny? obejrz sobie ap 5,6,7 to zobaczysz debilizm, w pierwszych 4 częściach jest jakiekolwiek przesłanie, a supersamiec takowe przesłanie ma, trzeba je tylko dostrzec, wiele postaci świetnie wykreowanych...

gohan263

Nie bawi mnie oglądanie jak ktoś "ładuje" w ciasto na stole albo lata po dachu z łapą przyklejoną do fujary, to po prostu humor najniższych lotów... supersamca ostatecznie nie oglądam dziś

ocenił(a) film na 7
aqu32

Co do porównania american pie i supersamca, po trailerze miałem identyczne skojarzenie, ale różnica jest taka że ten drugi jest do odrobinę inteligentniejszej widowni (ale tylko odrobinę), więc nadal jest sporo humoru niskich lotów ale puenty bywają zaskakujące i po prostu sympatyczne. Także miło się ogląda, można się pośmiać, tylko nie oczekuj zbyt wiele bo się zawiedziesz, to tylko 1 punkt wyżej niż american pie :)

D1RT

BTW, D1RT, jak można dać ocenę 10/10 filmowi "Yyyyyrek, kosmiczna nominacja" ? Jednemu z najsłabszych filmów w historii kina :]

ocenił(a) film na 7
aqu32

bo poniżej 1/10 licznik się przekręca ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones