PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855109}

Sweat

6,1 12 431
ocen
6,1 10 1 12431
6,7 45
ocen krytyków
Sweat
powrót do forum filmu Sweat

Miła niespodzianka - nie sądziłem że to będzie tak dobry film - sam temat,ten cały światek influencerów,mediów społecznościowych itd.to kompletnie nie moja bajka i obawiałem się tego przed seansem,ale okazało się że kompletnie nie potrzebnie.Niby za wiele akcji w tym filmie nie ma,ale na ekranie aż kipi od emocji - mnie ten film wciągnął od pierwszych scen i trzymał w ciekawości do samego końca.Największym atutem tego obrazu jest świetnie zagrana główna rola - super autentyczna dziewczyna,można powiedzieć że to rzeczywiście jakaś trenerka fitness - urzekająca dziewczyna - hahahaha.Na plus również bardzo dobre zdjęcia,taki bliski plan,widz czuje się jakby cały czas był blisko bohaterki i jej towarzyszył - fajnie to wyglądało.Kolejny plusik za dobrze napisane takie proste życiowe dialogi - nieżle się tego słuchało.Kilka scen jest świetnych a najlepsze to przyjęcie u matki.Na minus - słabsza końcówka,taka jakby urwana - myślałem że coś się wydarzy w życiu głównej bohaterki a tym czasem film się skończył.Szczerze polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones