PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=191945}

Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
7,5 212 454
oceny
7,5 10 1 212454
5,8 26
ocen krytyków
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
powrót do forum filmu Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street

Nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam zakończenie. Ta martwa kobieta, którą on znalazł to nie była jego córka tylko ta wariatka, którą wcześniej tam zrzucił tak? I tak na prawdę główni bohaterowie umarli tylko, dlatego że ten wariat nagle rozpoznał swoją córkę, której nie widział przez 15 lat, w jakiejś martwej lasce, czy to na prawdę była ta córka? XD Bo ja już nie wiem!

ocenił(a) film na 8
Ameliajanka

To była jego ukochana żona, nie córka, gdy ją rozpoznał Lovett przyznała, że go okłamała z tym, że ona nie żyje, tłumacząc się, że zrobiła to dla jego dobra i że ona byłaby dla niego lepszą partnerką od żony. Na początku filmu powiedziała mu, że Lucy wypiła alszenik i zginęła. Potem, kiedy okazało się, że to nie prawda, a on właśnie ją zabił, Lovett powiedziała, że tak na prawdę jego żona otruła się, ale przeżyła, tylko uszkodziło jej to głowę i została lokalną wariatką (którą zabił, gdy wpadła do pokoju, w którym golił, ponieważ wtedy jeszcze jej nie rozpoznał). Prawdopodobnie to Lovett ją otruła, ponieważ pragnęła Benjamina już od dawna, co kilkukrotnie przyznała i chciała zabić ją z zawiści, że to właśnie ją pokochał i kiedy wróci wziąć go dla siebie, jako ,,przyjaciółkę, która siedziała przy jego żonie na łożu śmierci''.
Córki przecież nie zabił, kazał jej zapomnieć swoją twarz i zbiegł na dół, ona została na górze i czeka Anthony'ego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones