PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=541045}

Szefowie wrogowie

Horrible Bosses
6,5 129 867
ocen
6,5 10 1 129867
5,6 16
ocen krytyków
Szefowie wrogowie
powrót do forum filmu Szefowie wrogowie

Właśnie wróciłem z przedpremierowego pokazu i muszę powiedzieć że dawno się tak nie uśmiałem. Świetne sceny, śmieszne teksty, dobrzy aktorzy, piękne aktorki. Charlie Day wypadł najlepiej. 'MF' Foxx dobrze wcielił się w rolę. Jeśli chodzi o Jennifer Aniston, to do tej pory jakoś mi się nie podobała (wygląd). Ale w tym filmie wygląda zajebiście - genialny kolor włosów, super make up no i dobrze dobrany ubiór (szczególnie ta halka [chyba] w której przechadza się po domu) który podkreśla jej zgrabną figurę. Jest na co popatrzeć. ;)

ocenił(a) film na 9
Dempsey

Ja również przed chwilą wrodziłam....i zgadzam się z moją przedmówczynią :) Dosyć sceptycznie podchodziłam do tego filmu, a wyszłam bardzo zadowolona!!! Nie pamiętam kiedy się ostatnio tak uśmiałam :) rewelacja!!! Gra aktorska, scenariusz....wszystko na wysokim poziomie! Warto obejrzeć :) polecam!!!

Dempsey

Dołączę się do tych ochów i achów;D Film super,śmiałam się tak ostatnio dawno temu!Główni bohaterowie super,drugoplanowi zresztą też;D Podobało mi się w zasadzie wszystko - gra aktorska,scenariusz - dobry pomysł na film.Moją opinię podzielają chyba ludzie z kina bo każdy wychodząc zachwalał film:)

P.S.Również uważam że kolor włosów Jennifer to strzał w 10!:)

Dempsey

wczoraj byłem w kinie naprawdę dobry film - nieliczny tego lata, dialogi bardzo dobre gry wszystkich aktorów na dużym poziomie = porządna dawka dobrego humoru

Madafaka Jones :-)

jafers

Haha,Madafaka Jones i jego spojrzenie na chłopaków gdy pije przez słomkę - wymiata;D

wormsik

Dokładnie ;D. A ten cut na na końcowych napisach z tą sceną to prawie płakałem ze śmiechu, jak się zakrztusił ;D.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones