PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39727}

Szeryf z Firecreek

Firecreek
6,6 926
ocen
6,6 10 1 926
Szeryf z Firecreek
powrót do forum filmu Szeryf z Firecreek

Nie moja bajka!

ocenił(a) film na 5

Film o trudnych,życiowych wyborach i braku odwagi... Hm banda brudasów,tchórzliwe miasteczko i jeden ułomny ale dzielny chłopak-ot fabuła. Po tym filmie zniecierpiałam Stewarta!

iza198444

bo to jest western dla wymagajacej dojrzalej publicznosci dzieciaku

ocenił(a) film na 5
Szybszy

Wyluzuj,staruszku-wyraziłam jedynie SWOJĄ opinię-nikogo niezobowiązałam do tego by ją podzielał.

iza198444

i nie zadzieraj bracie ze starym , bo na dobre to ci nie wyjdzie, no

Szybszy

,,Wyraziłam''. ,,Bracie''. XD

Szybszy

Tyle tylko że właśnie tak można streścić ten western, nie jest to poziom chociażby
Pewnego razu na Dzikim Zachodzie w którym to zresztą też wystąpił Henry Fonda.

buterfly

Pewnego razu na dzikim zachodzie to nie jest western gimbusie

Szybszy

Jest spaghetti westernem - Czyli odmianą westernów a z gimbazą muszę cie niestety rozczarować nie trafiłeś, oraz nadal nie zmienia tego że ta produkcja to nie poziom Pewnego razu na Dzikim Zachodzie w każdym praktycznie aspekcie :)

buterfly

chlopie to sa dwa zupelnie inne gatunki co ty porównujesz , jedyne co łaczy oba gatunki to slowo western, hahaha co za koleś:)

Szybszy

to powiedz mi panie madralinski motyw przewodni z Dawno Temu na Dzikim Zachodzie , kto ten slawny utwor wykorzystal i zrobil z niego jeszcze lepszą wersje bez zagladania to tej waszej srajpedii

Szybszy

Słowo klucz lepszy to dzięki Dzikiemu Zachodowi stał się ponadczasowy ;)

Szybszy

:D Zupełnie inne gatunki to komedia i np. sf a gdyby nie westerny nie powstałby by później spaghetti westerny, naprawdę muszę ci tłumaczyć aż takie oczywiste sprawy? :) - Po drugie porównuje filmy pod względem realizacyjnym, reżyserskim, zdjęciowym, czy muzycznym, w końcu  aktorskim i tutaj ten film niestety wypada mocno przeciętnie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szybszy

:D Może tak zamiast chamskich wpisów, wypowiesz się w końcu za co uważam film za świetny chętnie posłucham.

buterfly

pier..bez sensu jak mlody

Szybszy

wiek ??!

Szybszy

:D - Nadal nie usłyszałem co w nim takiego ci zaciekawiło, bardzo chętnie podyskutuje ale na temat filmu i argumentów których na razie nie podałeś ani jednego.

buterfly

najpierw musze wiedziec ile masz lat zeby byl sens duskusji z Tobą, bo głupoty na razie same wypisujesz

Szybszy

:D Najpierw to musiałbym wiedzieć za co film uważasz za świetny bo na razie to rozmowa z tobą nie ma sensu, ponieważ nijak nie masz żadnych argumentów za obroną filmu.

ocenił(a) film na 5
buterfly

Brawo! To jest wypowiedź z klasą :D

iza198444

Trudno dyskutować z osobą, która nie chce rozmawiać na temat filmu ;)

iza198444

,,Po tym filmie zniecierpiałam Stewarta!''
Czy możesz powiedzieć dlaczego?

Franz_33

W mojej ocenie grał bardzo tchórzliwego szeryfa.

buterfly

Ostatecznie przejrzał na oczy. Szkoda tylko, że tak późno

ocenił(a) film na 7
buterfly

A może takie było założenie scenariuszowe!?

Ewiatko

Możliwe mówię tylko o tym że jego zmiana charakteru, na koniec filmu nie wypadła wiarygodnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones