6,9 123 701
ocen
6,9 10 1 123701
9 112
chce zobaczyć
6,1 12
ocen krytyków
{"rate":6.08333,"count":12}
{"type":"film","id":96128,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Szklana+pu%C5%82apka+4.0-2007-96128/tv","text":"W TV"}]}

Dzielny nowojorski policjant John McClane (Bruce Willis), staje przed kolejnym zadaniem. Zbliża się weekend, w który przypada narodowe amerykańskie święto 4 lipca. Ale nowojorski policjant McClane nie ma powodów do świętowania. Właśnie pokłócił się z dorastającą córką Lucy (Mary Elizabeth Winstead) i przyjął rutynowe zadanie doprowadzenia młodego hakera, Matta Farella (Justin Long), na przesłuchanie do FBI. Jednak pozornie błaha sprawa pospolitego komputerowego przestępcy prowadzi McClane'a do przerażającego odkrycia. Przygotowywany jest atak na urządzenia, od których działania zależy funkcjonowanie całego kraju. Za spiskiem stoi tajemniczy Thomas Gabriel (Timothy Olyphant). Czy McClane zdoła udaremnić zamiary psychopatycznego przestępcy?

Sackboy
opis użytkownika

Tym razem porucznik John McClane (Bruce Willis), będzie musiał walczyć z cybernetycznymi terrorystami pod wodzą Grega Pope'a (Timothy Olyphant). Asystentem McClane'a będzie młody haker komputerowy ? Matt Foster (Justin Long). Film będzie w większym stopniu niż jego poprzednicy atakować establishment. John i jego partner będą nieustannie śledzeni przez kamery systemu nadzoru. Obraz pokusi się także o stwierdzenie, że jesteśmy zbyt uzależnieni od technologii. Będzie ostrzegał widzów, że dotarliśmy już daleko poza punkt, umożliwiający nam powrót do zdolności adaptacji i improwizacji.

bambus6661
opis użytkownika

Film po raz czwarty opowiada nam perypetie Johna McClane'a, który ponownie musi stawić czoła złowrogim terrorystom. Tym razem za pomocą Internetu sparaliżowali oni cały kraj chcąc udowodnić jak bezbronnym państwem jest USA. Z pomocą naszemu bohaterowi przybędzie młodociany haker Matt Farrell, który jako jedyny jest w stanie złamać kod i rozszyfrować zamiary cybernetycznych terrorystów. Przywódca terrorystów postanawia jednak porwać córkę głównego bohatera. Wtedy rozpoczyna się walka nie tylko o własne życie, ale także o życie córki...

Baphomet
opis użytkownika

Tym razem nowojorski detektyw John McClane (Bruce Willis) musi stawić czoła nowemu wymiarowi terroryzmu - zorganizowanej przestępczości internetowej, która paraliżuje cały kraj w Dzień Niepodległości. Kiedy najbardziej nowoczesne metody nie pomagają i gdy stawką jest życie córki, z charakterystyczną dla siebie gracją i specyficznym poczuciem humoru McClane wkracza do akcji!

Flaj
opis użytkownika

Czwarta już część „Szklanej pułapki”.
John McClane (Bruce Willis) po kłótni ze swoją córką Lucy (Mary Elizabeth Winstead) dostaje banalne wydawać by się mogło zadanie. Ot zwykły, nudny dzień. McClane musi doprowadzić na komisariat FBI hakera Matta Farrella (Justin Long). Jak się okaże McClane po raz kolejny znajdzie się w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie. Tym razem naraża się zorganizowanym przestępcom internetowym, którym dowodzi bezwzględny Thomas Gabriel (Timothy Olyphant). Sytuacja skomplikuje się jeszcze bardziej, gdy ich zakładnikiem stanie się córka McClane’a…

Ceglas
opis użytkownika

Najlepszy z najlepszych powraca do akcji w pełnym adrenaliny uzupełnieniu sagi najsłynniejszego policjanta świata! Tym razem nowojorski detektyw John McClane (Bruce Willis) musi stawić czoła nowemu wymiarowi terroryzmu - zorganizowanej przestępczości internetowej, która paraliżuje cały kraj w Dzień Niepodległości. Kiedy najbardziej nowoczesne metody nie pomagają i gdy stawką jest życie córki, z charakterystyczną dla siebie gracją i specyficznym poczuciem humoru McClane wkracza do akcji!

opis dystrybutora kino

Detektyw John McClane już po raz czwarty powraca do akcji. Tym razem nowojorski detektyw John McClane musi stawić czoła nowej zorganizowanej przestępczości internetowej, która paraliżuje cały kraj w Dzień Niepodległości. Kiedy najbardziej nowoczesne metody zawodzą, a stawką jest życie jego córki, niezawodny McClane podejmuje trudną walkę z bandytami.

platforma vod