PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9982}
7,8 7 292
oceny
7,8 10 1 7292
8,1 15
ocen krytyków
Szpital Przemienienia
powrót do forum filmu Szpital Przemienienia

Dobry film.

ocenił(a) film na 7

Moim zdaniem najlepszą stroną jest tu scenariusz na podstawie książki Lema. Film jest dzięki temu bardzo głęboki i filozoficzny; nie jest to bynajmniej dzieło które możemy obejrzeć dla zabicia czasu i które przestaje dla nas istnieć po ujrzeniu napisów końcowych. Gra aktorska miejscami świetna, widać jak dobrych mieliśmy dawniej aktorów, choć nie jest to typowa gra filmowa, a raczej teatralna, i to może zostać odebrane przez niektórych jako wada. (mnie jednak nie przeszkadzało)

W Empiku płyta kosztuje 20 zł - chyba nie trzeba odpowiadać na pytanie czy warto kupić. :)

EM__

Ja tam takie filmy oglądam dla zabicia czasu. :)

Victor_Fw

ja tez ogladam filmy dla zabicia czasu
na you toubie jest i mysle, ze sobie jeszcze jakis czas pobedzie wiec 20 zl mozna zaoszczedzic

ocenił(a) film na 9
EM__

Zgadzam się.! Wczoraj był w tvp1..
Genialny film.. Gra aktorska świetna, film naprawdę daje do myślenia. Nie sądziłam że w naszej rodzimej kinematografii można trafić na takie perełki. 9/10

ocenił(a) film na 10
theDianQa

ale oczywiście, że można trafić na perełki, było ich wielu. Niestety przewyższająca ilość polskich komedii romantycznych oddala mnie wciąż od chodzenia do kina. Szkoda, że teraz nie powstają tak dobre filmy i niewielu jest dobrych, młodych aktorów. Na szczęście powstała kiedyś spora lista miłych w odbiorze filmów, boję się co się stanie gdy ją wyczerpie. Czy stać nas jeszcze na kultowy film?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones