PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554}

Sztos

6,9 49 815
ocen
6,9 10 1 49815
6,4 9
ocen krytyków
Sztos
powrót do forum filmu Sztos
ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

To czemu dałeś 7/10 ? :)

ocenił(a) film na 7
lia_7

Bo widziałem dużo groszych polskich komedii + młoda Ewa Gawryluk mi zaimponowała :)

ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

No ale 7/10 to jest dobry, a Ty piszesz kiepski humor to dałbym 3/10 a za to że jest babka to dajesz 7.
Trochę nie czaje :) ale dobra nie mój problem.

ocenił(a) film na 7
lia_7

Ok, ja nie czaisz to rozwinę swoją wypowiedź. Zdanie rozpocznę od tego, że w swoim życiu widziałem wiele polskich komedii. Naprawdę, co 2 polska komedia jest gorsza od Sztosa, zwłaszcza te nowo powstałe. Cezary Pazura - fakt,, gość jest dla mnie irytujący. Ale były w tej komedii akorzy i aktorki, które mi zaimponowały.; Między innymi. : Ewa Gawryluk, Leon Niemczyk, Michał Milowicz, jeszcze trochę ich jest. 7/10 trochę naciągane,, ale trzeba przyznac, że Pani Gawryluk w latach 90 prezentowała się naprawdę świetnie!

ocenił(a) film na 5
AdamBayern01

Ale to naprawdę nie oznacza, że Sztos zasługuje na 7/10, a to, że te "gorsze komedie" zasługuja na bezlitosne 1/10.

ocenił(a) film na 7
otis_tarda

Nie przesadzajmy, nie wszystkie komedie polskie, zwłaszcza te nowsze zasługują na surową 1.

ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

No z większością zgoda, ale dalej nie czaje takiego oceniana.. ale dobra to Twoja sprawa :) nie moja. Narazie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones