PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554}

Sztos

6,9 49 815
ocen
6,9 10 1 49815
6,4 9
ocen krytyków
Sztos
powrót do forum filmu Sztos

i kazda kobieta pojdzie z toba do lozka.

ocenił(a) film na 8

Wysuwasz bardzo ryzykowną teorię nawet zważając na to że miażdżąca większość kobiet to materialistki. Chyba zdajesz sobie sprawę, że w tą swoją klamrę wciskasz swoją matkę, babkę czy siostrę. Nie każda moim zdaniem. Musiała by być przede wszystkim wolna (bez męża czy faceta). Chociaż w niektórych przypadkach raczej skrajnych to mężczyzna zachęca kobietę do prostytuowania w imię wspólnego dobra. Gdybyśmy zgarnęli powiedzmy z ulicy 100 kobiet to mało która by Ci się przyznała, że by popuściła szpary za gruby szmal. Mam tu na myśli od 10.000 tys złotych wzwyż. Musiałbyś na spokojnie przycisnąć każdą z tych kobiet i zamachać przed nosem grubym plikiem zielonych. Podejrzewam, że może z 10 by się oburzyło a resztą po dłuższym lub krótszym namyśle rozłożyłaby nogi przed Tobą. Także nie ma co wrzucać wszystkich dziewuch do jednego gara.

użytkownik usunięty
Lisowczyk

Nie moge sie niezgodzic. Moja teoria istotnie jest ryzykowna. Jednakze po obejrzeniu jednej ze scen tak mnie natchnelo.
Jednakze to tez idzie w druga strone. Ilu to mamy zigolakow ktorzy bawia starsze panie i biora za to konkretne pieniadze.

użytkownik usunięty

Szkoda ze nie mozna edytowac postow. Wyszla mi papka onetowa - jednakze jednakze.

ocenił(a) film na 8

Jeżeli chodzi o dziewczynę z tego filmu, którą zrobili w jajo to weź pod uwagę pewne sprawy. To przykład typowej głupiej dziewczyny z małego miasteczka nieznającej dobrze świata. Ponadto z całą pewnością niezamożnej. Skusił ją łatwy zarobek oraz bajer Synalka. Takich głupich wiejskich dziewuch do tej pory na prowincji jest nie mało.
No cóż, popatrzmy obiektywnie na męską prostytucję. To zjawisko bardzo rzadkie. A przejedź się przez Magdalenkę jak jest ciepło to zobaczysz ile jest ssaków leśnych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones