PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622827}

Sztuki wyzwolone

Liberal Arts
6,3 7 821
ocen
6,3 10 1 7821
6,5 4
oceny krytyków
Sztuki wyzwolone
powrót do forum filmu Sztuki wyzwolone

film

ocenił(a) film na 9

Dla mnie rewelacja ponieważ dawno nie oglądałem takiego filmu. W dzisiejszych czasach 95 %
filmów zawiera sex lub przemoc albo duchy (wampiry itp.) a w tym filmie nic takiego nie ma i za to
oraz za fabułę dostaje wysoką ocenę.

RASMUS13

O Przepraszam !!!! Nie zgadzam sie !!!!!!!!!
Były wampiry !!!! i to jeszcze jaka Propaganda Wapmirów !!!! Z filmu wynika że Vampiry są dobre na wszystko!!!!
Był tez seks - a dokładnie propaganda seksu i to jeszcze ze starszymi , bezpłodnymi (fizycznie i inelektualnie i duchowo) nic nie wartymi nauczycielkami akademickimi (akademickie nauczycielki to juz Hardkor nad Hardkory) a jednoczesnie pogardzenie młodą śliczną studentką !!!!!
Jak mozna odrzucić i nie zawalczyć o Elisabeth Olsen ??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przemoc była: 1.Werbalna jak stary profesor ponownie starał sie o prace. 2. Jak Hardkorowa nauczycielka akademicka zraniła głównego bohatera (najpierw go zanęciła a potem psychicznie ponizyła i skopała)

Także : Film nie dla dzieci a dla widzów o mocnych nerwach i twardych jajach !
Kropka

ocenił(a) film na 9
maciek79

Cenię ludzi z poczuciem humoru. Pozdrawiam

RASMUS13

Racja, mam podobne zdanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones