PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678251}

Szybcy i wściekli 7

Furious Seven
7,3 157 204
oceny
7,3 10 1 157204
6,7 15
ocen krytyków
Szybcy i wściekli 7
powrót do forum filmu Szybcy i wściekli 7

Jest krótki fragment z Furious 7 nagrany w kinie. Widać na nim Deckarda Shaw, który znajduję się w szpitalu u swojego brata Owena. Owen jest podłączony pod kroplówkę i prawdopodobnie ma transfuzje krwi ponieważ widać obok kroplówki woreczek z krwią. Nie widać jednak ani nie słychać czy ma puls. No ale nie piszę tego tylko po to aby zdradzić Wam kawałek sceny ale dla tego ponieważ zastanawia mnie czy Gisele naprawdę umarła. Wiemy że upadła na ziemie przy dużej prędkości jednak Owen wyleciał z samolotu z o wiele większej odległości i na pewno prędkości. Nam od razu powiedziano że Gisele nie żyje. Nie było ani sceny pogrzebu ani pokazanego ciała. Dawno temu było pisane a nawet zdjęcie że Gisele wystąpi w 7 części ale do tej pory mówiło się że tylko w retrospekcjach. Ale czy na pewno? może twórcy przyszykowali jakaś scenę po napisach? Moim zdaniem miała większą możliwość na przeżycie niż Owen.

ocenił(a) film na 7
PaulWright

bez sensu takie wskrzeszanie :) jak w jakiejś bajce chodz jak dla mnie 7 czesc jest ost częścią :)

ocenił(a) film na 8
mastachaz

Nie jest powiedziane, że ją wskrzeszają, ponieważ nie pokazali sceny w której stwierdzają, że Gisele nie żyje. Jednakże nie pokazali jej też w ostatniej scenie ani nie powiedzieli nic na jej temat że jest np. w szpitalu. Więc taka niespodzianka w siódmej części nie wiem czy jest wskazana po raz kolejny.

ocenił(a) film na 8
Brian_FF78

Jednakże na końcu "6 przy grillu padają słowa otuchy dla Hana po jej stracie więc chyba jednak oznacza to jej śmierć?

ocenił(a) film na 8
lola2012

Już tego nie pamiętam ;)
Więc pojawienie się jej w siódemce byłoby trochę niezrozumiałe.

ocenił(a) film na 10
mastachaz

Jest już potwierdzone że będzie 8 część

ocenił(a) film na 9
PaulWright

Możesz podać link do tego fragmentu?

ocenił(a) film na 8
PaulWright

Właśnie wróciłem z kina. To co napisałeś to jest scena z samego początku. Nie wynika z niej czy Owen żyje czy nie. To jest tylko takie wspomnienie i zalążek do całości.
Gisele nie gra w części 7. Widocznie producenci stwierdzili, że tak będzie ok. Pozdro

ocenił(a) film na 10
lukas730

Może usadowili ja w obsadzie ze względu na te zdjęcie na którym jest.

ocenił(a) film na 8
matrix142

No to wydaje się jedyne sensowne wytłumaczenie. :P

ocenił(a) film na 7
matrix142

jest tylko na tej fotce :)

ocenił(a) film na 8
lukas730

Spoiler:


Owen żyje i wróci w 8 cześci razem z bratem

ocenił(a) film na 8
Oszczakiewicz

Jakby nie zył to po chu... by go trzymali pod tlenem w szpitalu.

ocenił(a) film na 7
Oszczakiewicz

Śmierć pnia mózgu, czyli żyjesz ale nie żyjesz.

ocenił(a) film na 10
Oszczakiewicz

I jeszcze słowa ''Opiekujcie się moim bratem''

ocenił(a) film na 7
Oszczakiewicz

ciekawee jak wytlumaczysz rozwalenie szpitala przez jego brata haha :) wrzucil granat tak sobie dla zabawy

ocenił(a) film na 9
PaulWright

Oglądałem już siódmą część i mogę cię upewnić że Giselle zginęła w szóstce tak samo jak Han na samym końcu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Szybcy_Wsciekli_7

Miły seans to ja będę miał 10 kwietnia o 19:15 na sali kinowej na miejscu 9 w piątym rzędzie.

ocenił(a) film na 7
Szybcy_Wsciekli_7

oszust nie wpisujcie tych adresów

ocenił(a) film na 8
PaulWright

Podejrzewam ze 8 cześć może zawierać i Owena i Deckharda, myślę że będzie coś na rzeczy ze jeden drugiemu pomoze uciec z więzienia ;) Bo skoro raczej na pewno ma być Vin Diesel Tyresee czy Ludacris i The Rock to podejrzewam ze ucieknie z tego więzienia ta końcowa mina na to wskazywała.

ocenił(a) film na 10
Ludacris

Może nie w 8 ale w 9 albo 10 kto wie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones