PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5489}

Tępiciel 2

Exterminator 2
5,3 93
oceny
5,3 10 1 93
Tępiciel 2
powrót do forum filmu Tępiciel 2

już go nawet nie pamiętam, przypomnial mi się, jak tą dziewczyne mu zabili i potem się mscil na tym gangu. Oglądalem go chyba na kasetach VHS, trzeba go sobie znowu załatwić i przypomnieć. Ale lubie filmy z 80 lat, dobre były :)

ocenił(a) film na 6
JohnnyB

Ja miałem okazję obejrzeć ten film w formacie vhsrip. O ile pierwsza część jest dostępna na dvd w USA i Europie, o tyle dwójka jest tylko na vhs. Pierwsza część jest bardziej poukładana jeśli chodzi o scenariusz, przez co trochę bardziej mi się podobała, inna sprawa że ocierała się jeszcze o lata 70-te a nie 80-te. Dwójka natomiast to klasyczne i ponure lata 80-te, magia której nie znajdzie się w dzisiejszych produkcjach. Exterminator 2 byłby lepszym filmem, gdyby nie cenzorzy, którzy pocięli film z 90minut do 84. Szkoda bo film po obejrzeniu trailera zapowiadał się znacznie lepiej. Trailer jest lepszy niż film (niestety). Polecam obejrzeć na youtubie:) Kultowy trailer swoją drogą.(ma wszystko co charakteryzowało filmy z lat 80tych).

ocenił(a) film na 6
caleb_83

Zapomniałem dodać, że trailer zawiera sceny, które zostały usunięte z filmu (przez cenzorów).

caleb_83

Obejrzałem trailer na youtube, jak doradziłeś. Filmu jeszcze nie oglądałem nigdy, ale planowałem go obejrzeć. Jednak trailer nie pokazuje nic ciekawego co zachęca do obejrzenia filmu. Wiem, że nie powinienem oceniać filmu tylko po obejrzeniu zwiastuna, ale naprawdę, widziałem już setki filmów i trailerów, ale ten zupełnie mnie nie zachęcił. Jedyna zaleta to chyba rola Roberta Ginty, znanego z kilku innych sensacyjnych filmów z lat 80. Ale film może jednak obejrzę kiedyś, póki co dodaję go do listy "Chcę obejrzeć".

caleb_83

Na YT jest dostępna 90-minutowa wersja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones