PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1257}

Tańczący z wilkami

Dances with Wolves
7,8 116 676
ocen
7,8 10 1 116676
6,9 17
ocen krytyków
Tańczący z wilkami
powrót do forum filmu Tańczący z wilkami

10/10

ocenił(a) film na 10

Arcydzieło inaczej tego nazwać nie można. Bardzo wzruszający. Jak na rok produkcji tym bardziej zasługuje na uznanie. Mega wrażenie robi na mnie scena z polowania na bizony. Myślę że historia
mogła by być realna. Ludzka ciekawość nie zna granic. Zarówno Indian jak i białych:P pozdro

ocenił(a) film na 9
doroc07

Zgadzam sie ;) Lubie powracac do tego filmu...Mialam 9 lat jak go Costner nakrecil :) Kojarzy mi sie wiec z dziecinstwem, ale nie tylko dlatego do niego wracam... przepiekne kadry...krajobrazy... no i Costner - wtedy jeszcze wiedzial, w jakich grac produkcjach.. ..

oxymoron

Ja akurat miałem 10 lat ale też byłem po prostu zafascynowany tym filmem. Prawdziwe arcydzieło !!!

AdiGol

ja miałem 11 i miałem to samo

doroc07

Też się zgadzam. Gdy ogląda się ostatnią scenę, w której oni odchodzą i słychać tę przepiękną muzykę w tle, która łączy się z surowym zimnym górskim pejzażem ... ma się ochotę umrzeć z tęsknoty po prostu - za taką miłością, za czymś nieokreślonym w ogóle bliżej. Gdy film się kończy ciężko jest się poderwać z fotela i wrócić z powrotem do tych przyziemnych, codziennych nudnych obowiązków. Chciałoby się zatopić w tym obrazie i pozostać w nim najdłużej jak to możliwe. To jakby pozostawić niebo za sobą i najbliższego sercu przyjaciela. Ten film jest absolutnie genialny. Kocham go po prostu.

ocenił(a) film na 10
forek23

!!!

ocenił(a) film na 10
doroc07

Mam podobne odczucia. Jak go oglądałem wiele lat temu pamiętam, że łza się w oku zakręciła. Poza tym te piękne widoki i klimat "Wild West". Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
doroc07

Western wszechczasow

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones