PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32351}

Tabu

Gohatto
6,7 1 657
ocen
6,7 10 1 1657
7,0 2
oceny krytyków
Tabu
powrót do forum filmu Tabu

Już na samym początku moją uwagę przykuła muzyka taka złowieszcza pasujaca do Horroru ,a wiedzialem że nie oglądam Horroru .Więc
trochę mnie zdziwiła mnie ta muzyka .Film Tabu toczy się w szkole samurajów .Pojawia się tam młody przystojny przyszły mistrz sztuki
walki tak na marginesie twarz faceta wygląda jak dupcia niemowlęcia .Mój problem z filmem to jest no własnie gdzie te Tabu w czasie
filmu nie wiem czy w tych czasach Japoni Homoseksualizm był tematem Tabu czy nie .Nie którzy w tym filmie wzięli na cel by facet
przespał się z kobięta być może by przekonał czy jest a może jednak stwierdzi że ten cały homoseksualizm to jakiś jego wybryk.Film
jest bardzo subktelny można powiedzieć że piękny.Tylko taki bez emocji i pusty jakby piękna pusta wydmuszka .No końcówka okazuje
się że facet jest jakby demonem który się uwodzi rzuca facetów jakby zemsty ,że został odrzucony .Krótko mówiąc nie kupiłem
końcówki.4/10

kinoman1985

Film niestety skupił się na kilku romansach zamiast na jednej relacji. O tytułowym Tabu też trudno w przypadku mówić skoro homoseksualizm był coraz powszechny.

Muzyka mnie przyznam, zaskoczyła, ale nie przeszkadzała, a finalnie nabrała klimatu.

Jednak film przez to, że próbuje rozwiązać kilka relacji, na tym traci.

Moja ostateczna ocena to pięć gwiazdek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones