PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11621}

Tam wędrują bizony

Where the Buffalo Roam
7,3 4 392
oceny
7,3 10 1 4392
6,5 2
oceny krytyków
Tam wędrują bizony
powrót do forum filmu Tam wędrują bizony

Zaczyna się gdy Lazlo szuka Thompsona w szpitalu a kończy gdy pielęgniarka zobaczy w oknie nietoperza, czyli oczywiście Lazlo xD

Czy ktoś wie jak ten kawałek się nazywa ?
Byłbym wdzięczny.


Ps. Film pod niektórymi względami przewyższa Las Vegas Parano. Tam reżyser postawił przede wszystkim na formę, a treść już nie jest tak dopracowana. Ucięto z książki wiele ważnych fragmentów. Wydaje mi się, że jego zamiarem było zrobić z tego komedie, a nie dramat (no może komediodramat) jak zakładał Thompson. Where the buffalo roam stawia bardziej na treść. Pokazuje o końcu pokolenia hipisów, i pojedyńczych "uciekinierach z pokolenia miłości", czyli bizonach

ocenił(a) film na 8
krzychu1908

No właśnie, co to za kawałek, nawet w napisach końcowych nic na ten temat nie ma.

camel207

nie wiem ale jest mega :) tak samo jak american way :)) ja tylko powiem że uwielbiam oby dwa te filmy , Las Vegas ma to coś czego nie ma w Bizonach , Bizony mają to coś czego nie ma w Las Vegas i na odwrót :) filmy dla świrów

użytkownik usunięty
krzychu1908

ta piosenka to 'loving you is dangerous.' http://www.youtube.com/watch?v=FDGMJ-Flj7o to jest najlepsza scena taneczna zaraz po tej z pulp fiction.

odpowiedź tylko po dwóch latach :]

a jak sie nazywa ta napoczątku filmu która leci w pierwszej scenie kiedy Hunter włączył radio ? znasz to

użytkownik usunięty
temteges

generalnie piosenki z oficjalnego soundtracku nie pojawiają się w filmie, za drogie licencje. podobno w tamtej scenie w pierwszej wersji filmu jest all along the watchtower hendrixa, tak samo kiedy tańczy z siostrą jest inna piosenka niż ta którą wymienilam. spróbowalam znaleźć piosenkę z tej bardziej rozpowszechnionej wersji po fragmencie tekstu (a thrill a minute, an invention a day it's the american way) ale niestety, nie udalo mi się, chyba ta piosenka po prostu nie żyje wlasnym życiem. a solo faktycznie jest podobne do aatw.

użytkownik usunięty

Generalnie wolę piosenki z soundtracku, ale w przypadku sceny w szpitalu zamiana I can't help myself na loving you is dangerous byla strzalem w dziesiatke.

użytkownik usunięty

I GENERALNIE szkoda, że postów nie można edytować.

hehh no szkoda :) powiedz jeszcze gdzie dorwałaś ten soundtrack i jeszcze chciałem zapytać - wyjdziesz za mnie ?

użytkownik usunięty
temteges

'goddamn, it serious now, you understood...'
soundtrack jest chyba dostępny tylko na winylu, ale odkąd jest internet nie obchodzi mnie to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones