PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609699}

Ted

6,5 274 786
ocen
6,5 10 1 274786
5,8 25
ocen krytyków
Ted
powrót do forum filmu Ted

Pytanie do tych co wiedzą, albo od ilu powinien być... ;)

ocenił(a) film na 7
MegaTM

Od 16?

ocenił(a) film na 6
MegaTM

U nas dali od 15 lat. Więc gdzieś tak pośrodku, bo w Ameryce dostał 17 a w Skandynawii 11. Ja bym mu dał ze 13, za mną siedziała młodzież wczesnogimnazjalna i nikt się nie gorszył :>.

ocenił(a) film na 8
gurpegi

Myślę, że 15-latki mogą już film obejrzeć [chyba już nie wierzą w bociany przynoszące dzieci? :) ] Ale razem ze mną na sali były dzieci znacznie młodsze (czyli tak na oko 10-12 lat) i myślę, że rodziców zmylił miś na plakacie filmowym, który chociaż i tak wiele mówił czego możemy się spodziewać. To samo było z "Królewną śnieżką i łowcą" gdzie pałętały się 6-7 latki.

użytkownik usunięty
MegaTM

Powinna być przynajmniej od 16. Koło mnie siedziały dzieci w wieku około 10 lat. Jest sporo scen erotyczno-podobnych, nie mówiąc o wulgaryzmach.

ocenił(a) film na 7

Ted wygląda trochę jak podróbka Przeklikniaka z "Włatcy móch"... co te dzieci robiły w kinie?!

użytkownik usunięty
MegaTM

Siedziały koło ojca.

ocenił(a) film na 7

ojciec na przyszlosc niech sobie reklame obejrzy :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
MegaTM

Kategoria R. Od lat 18.

ocenił(a) film na 7
MegaTM

Film dostał kategorię R. Czyli po naszemu, jest dozwolony od lat 16. :) W pełni się z tym zgadzam.

ocenił(a) film na 9
MegaTM

Podejrzewam że o 12, zboczony film, ale o 12. W końcu są niektóre filmy o 12 lat ze seksem, lub coś co można kojarzyć ze seksem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones