PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865241}

Teksańska masakra piłą mechaniczną

Texas Chainsaw Massacre
4,1 13 608
ocen
4,1 10 1 13608
4,4 11
ocen krytyków
Teksańska masakra piłą mechaniczną
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną

Nie jest źle

ocenił(a) film na 6

Powinno być krwawo i brutalnie i tak było, nie bardzo rozumiem narzekań, czego widzowie oczekują od filmu z gościem noszącym maskę z ludzkiej skóry i mordującym za pomocą piły mechanicznej?
Oczywiście nie pasuje mi tutaj kilka rzeczy, min to dlaczego nie wyjaśniono dlaczego dorosły facet znalazł schronienie w sierocińcu ( w oryginale Leatherface nie był dzieckiem ani nastolatkiem),kolejna kwestia to jego wiek, nawet jeśli przyjmiemy, że w oryginale miał min 18 lat, to w tym filmie powinien mieć ok 70-tki a popi erdalał za bohaterką niczym nastolatek.

Najbardziej jednak, dziwi mnie fakt, że po tylu latach, typ wydobył ukrytą za ścianą piłę i odpalił ją jakby nigdy nic, ja z 3 letnim Stihlem potrafię walczyć kilkanaście minut żeby odpalić-no cóż jak mawiają starsi ludzie,kiedyś to się nic nie psuło...

Podsumowując na gorąco po seansie, spokojnie można obejrzeć, produkcja bije na głowę Leatherface z 2017 roku, lepsza od Piły Mechanicznej 3D, nie umywa się do remaku Niespela z seksowną Biel w mokrym podkoszulku i opiętych jeansach, z oryginałem w ogóle nie porównuję bo wciąga go nosem.Daję 6 podobnie jak TCM Begining.

Psycho_Daddy

"nie bardzo rozumiem narzekań, czego widzowie oczekują od filmu" sam to piszesz. By był tak dobry jak remake a co dopiero oryginał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones