PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141631}

Uncle Was a Vampire

Tempi duri per i vampiri
5,8 14
ocen
5,8 10 1 14

Tempi duri per i vampiri
powrót do forum filmu Tempi duri per i vampiri

5/10

ocenił(a) film na 5

Film można podzielić na kilka różnych części. Przez długi czas, oprócz głównego bohatera, na ekranie widzimy Christophera Lee. Później jednak fabuła toczy się w taki sposób, że postać Lee znika i śledzimy poczynania wspomnianego bohatera granego przez Renato Rascela, który z początku nie przypadł mi do gustu, później jednak jakoś się przekonałem, jego postać mnie bawiła, a taki też był jej cel (nie wiem jednak czy każdemu przypadnie do gustu). Pocieszeniem dla fanów Lee będzie to, że pod koniec jego postać wraca i pojawia się w kilku kolejnych fajnych scenach. Sylva Koscina w niezbyt dużej roli, ale trochę jej jest, a spisuje się tu dobrze. Mamy elementy komedii, a jeśli chodzi o horror to powiedziałbym bardziej, że miejscami odczuwamy mroczną atmosferę, której powagi dodaje postać Christophera, co według mnie obok Kosciny jest najlepszym elementem filmu. Oprócz Sylvi mamy kilka innych ładnych aktorek oraz zabawną, dobrze odegraną postać jej ojca. Końcówka na plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones