PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792}

Ten pierwszy raz

Never Been Kissed
5,9 10 463
oceny
5,9 10 1 10463
5,8 4
oceny krytyków
Ten pierwszy raz
powrót do forum filmu Ten pierwszy raz

Nie powiem, film nie należy do ambitniejszych. Typowy schemacik-"prom queen", dla mnie mile widziany, sama jestem licealistką;)Oglądając to pocieszam swoje młode oczy;)
Film mi się podobał, lekka komedyjka, pozytywne przesłanie, od razu lepiej na duszyczce mi się zrobiło:)Najlepszy był jednak Guy i te jego porozpinane koszule;) .

netta

Hmm... xD
Bam maturalny był w "Dziewczynie z Sąsiedztwa"
Hehehe, świetny film, polecam ;)

Lindsey

Dzięki:)"Dziewczynę z sąsiedztwa" już oglądałam;)

netta

ja znam : not another teen movie - na polski - to nie jest kolejna komedia dla idiotów ten film to parodia różnych filmów a przede wszystkim filmu cała ona i ten film też zalicza się do twoich kryteriów :P więcej chyba nie znam :P

fitness10

Słyszałam o nim;D Ten zostawię sobie na koniec;)

netta

jeszcze motyw balu pojawia się w Zakochanej złosnicy i w Its a boy girl thing.Flmy bardzo fajne a szczególnie Zakochana złosnica:)))

Misisko33

Ten pierwszy już oglądałam, tego drugiego jeszcze nie;)
"She's the man'' też jest fajne;)

ocenił(a) film na 10
netta

Motyw balu jest takze w filmie Mama na obcasach (Raising Helen)- bardzo miła komedia:)z Kate Hudson.

maggie_16

O, nie słyszałam..................................

netta

W wszystkie chwyty dozwolone,cala ona bodajże heh

ocenił(a) film na 4
netta

Coś, co nie jest typową "koledżówką" a jest bal maturalny to Footloose... Stary jak świat, ale za to jaki rewelacyjny!!! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
netta

motyw balu maturalnego pojawia sie tez w she's at all (cała ona) praktycznie wokół tego kręci sie film(przynajmniej polowa):)

netta

Bal w "Carrie" :)

netta

... Ona to on... i Historia kopciuszka :)))

ocenił(a) film na 6
kaisa9329

Bal maturalny to oczywiście American Pie - klasyka gatunku

użytkownik usunięty
netta

Polecam Ci gorąco "Wszystkie chwyty dozwolone". Bardzo ciepły film, akurat o osobach w Twoim wieku, jest tam wątek balu maturalnego :) Pozdrawiam.

Bal maturalny pojawia się w filmie "Bal Maturalny", ale to raczej nie jest "koledżówka" ;)

ocenił(a) film na 8
netta

Yyy bal maturalny pojawia się w "DZIEWCZYNY Z DRUŻYNY 3"... i czymś tam jeszcze na pewno :P

agentka_070

:cała ona:
:całe szczeście:
:wredne dziewczyny:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones