PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=992}

Terminator 2: Dzień sądu

Terminator 2: Judgment Day
7,6 263 084
oceny
7,6 10 1 263084
8,5 27
ocen krytyków
Terminator 2: Dzień sądu
powrót do forum filmu Terminator 2: Dzień sądu

Pamiętam, że gdy obejrzałem "Terminator 2: Dzień sądu" po raz pierwszy na VHS w pierwszej połowie lat 90 minionego wieku, zrobił na mnie kolosalne wrażenie. Później przy każdej nadarzającej się okazji sięgałem po ten film gdy prezentowany był ku mojej uciesze w telewizji polskiej. Dziś po latach nadal uważam ten film za dzieło znakomite i niedościgniony wzorzec dla współczesnych twórców światowego kina. Nic się w tej materii nie zmieniło, być może oprócz tego, że w dzisiejszych czasach stosunkowo rzadko można obejrzeć tak kapitalne kino w telewizji, zdecydowanie bardziej wolałbym przypominać sobie każdego roku "Terminatora" czy "Terminatora 2", aniżeli komedie romantyczne tak polskie jak i zagraniczne, których masowe emisje w publicznej telewizji wychodzą mi już bokiem.

użytkownik usunięty
poland7

zgadzam się !!!

poland7

Nic dodać nic ująć! Zgadzam się w 100%. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
poland7

Niech żyją klasyki! ;-)

poland7

na kasetach było "ostateczna rozgrywka" :) zamiast "dzień sądu"

ocenił(a) film na 10
hdmi

W Polsacie też była "ostateczna rozgrywka". Ehh, stare czasy :)

ocenił(a) film na 10
poland7

genialny :)

ocenił(a) film na 10
poland7

O dobrym w filmie swiadczy to ze zapada w pamiec. Ja pamietam kiedy ogladalem go po raz pierwszy ten film, od ktorego momentu i gdzie a minelo juz jakies 15 lat.

poland7

Święta racja. Jestem podobnego zdania. Terminator krótko mówiąc to genialny film, który zapada bezlitośnie w pamięć. Klasyk sam w sobie.

ocenił(a) film na 8
poland7

zgadzam się z toba w 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones