PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=992}

Terminator 2: Dzień sądu

Terminator 2: Judgment Day
7,6 263 084
oceny
7,6 10 1 263084
8,5 27
ocen krytyków
Terminator 2: Dzień sądu
powrót do forum filmu Terminator 2: Dzień sądu

Wyczytałem że Cameron pomimo wczesniejszych zaprzeczeń co do kręcenia nowego Terminatora po zwróceniu praw do niego w 2018 potwierdził że istnieje jednak możliwość o powstaniu nowej serii pod jego dyrekcją.

skyter

Podaj źródło.

ocenił(a) film na 10
marcin261287

postaram się poszukać

ocenił(a) film na 10
marcin261287

http://www.filmweb.pl/news/Fabu%C5%82a+%22Terminatora%22+w+r%C4%99kach+scenarzys ty+%22Kapitana+Phillipsa%22-125862

Wczesniej wyczytałem że J. Cameron bierze pod uwagę i reżyserię i rolę producenta. W linku wyżej wygląda na to że zdecydował się tylko na producenta ale i aktywną współprace nad pomysłem nowego Terminatora. Będę szukał dalej tamtego artukułu, ale być może ten jest najbardziej aktualny.

skyter

Cameron jest zajęty Avatarami. Raczej nie ma na to szans, chyba że przesuną premierę nowego Terminatora, aż będzie dostępny.

Nie wiem na czym miałby polegać ten 'aktywny udział', ale jeśli Cameron nie podejmie się tego na pełen etat, to nie wierzę, że ta seria zostanie uratowana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones