PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=992}

Terminator 2: Dzień sądu

Terminator 2: Judgment Day
7,6 263 084
oceny
7,6 10 1 263084
8,5 27
ocen krytyków
Terminator 2: Dzień sądu
powrót do forum filmu Terminator 2: Dzień sądu

Piękny końcowy cytat Arnolda: " Teraz już wiem dlaczego płaczecie, ale ja się tego nigdy nie
nauczę" CUDO!

Jeden z najlepszych filmów na świecie 10/10

ocenił(a) film na 10

Zgadzam sie w 110 % nic dodać nic ująć .

użytkownik usunięty
rudy801

Szkoda że takie rzeczy nie dzieją się naprawdę :( Kto by nie chciał mieć własnego Terminatora? ^^

ocenił(a) film na 10

HAhahahahaaa zgadnij gdzie Polacy wysłaliby swojego metalowego pieszczocha na pierwszą misję :D Jest takie jedno miejsce w Warszawie :) Taaaak... pewnie, że chciałbym mieć swojego T-800!

ocenił(a) film na 10

Całkowicie zgadzam się z Najemnikiem.
Według mnie to jest arcydzieło.
Oczywiście 10/10.

ocenił(a) film na 10
przybylak09

Zgadzam się, jeden z najlepszych filmów jakie w życiu widziałem. 10/10. Ten film mimo że z 91 wcale się nie starzeje.

ocenił(a) film na 10

Ja też się zgadzam z Najemnikiem ;-) Jeden z najlepszych i nieśmiertelnych klasyków. Dzisiaj już nie robi się takich filmów - o nie. Ode mnie 10/10 za kapitalną rozrywkę, dawkę humoru, za Terminatora- Arniego, Sare i Johna. Pozdrawiam ;-)

użytkownik usunięty
karoman4

kasiu dlaczego odkopujesz moje stare tematy?:p

ocenił(a) film na 10

A bo chciałam się dołączyć do kumpli w tej dyskusji ;-D Nie mogę?

użytkownik usunięty
karoman4

nie rób tego więcej

ocenił(a) film na 10

Jak obejrzę jakiś film i będę chciała o nim napisać słówko ode mnie, to nie będę robiła tematu nowego tylko dopisze się do innych. Teraz dopisałam się do Twojego, bo Twoja wypowiedź była w miarę normalna. Wolę dyskutować z Wami niż z trollami ;-)

użytkownik usunięty
karoman4

A ty jestes trollinka.

ocenił(a) film na 10

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie jestem trollinką. A za przykład Twojego trollowania jest ten świeżo założony temat na forum filmu Predator, który swą zawartością nie wnosi nic konkretnego na temat tego filmu. http://www.filmweb.pl/film/Predator-1987-8866/discussion/Sergeant%21%21%21%21%21 %21%21%21%21%21%21,2003877
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
karoman4

Mysle ze poprostu nie czujesz tego tematu. Zamiast mnie krytykowac prosze wrocic do kuchnii :). Poprostu za kazdym razem kiedy widze ta scene to az mnie nosi. Uhhh..

użytkownik usunięty

EDIT: kuchni

ocenił(a) film na 10

Ty pierwszy się do mnie przyczepiłeś, choć nikt Cię o to nie prosił. A jak będę chciała rady od Ciebie to się sama zgłoszę, jeśli takowej będę potrzebować [choć wątpię] ok?

użytkownik usunięty
karoman4

Szastasz 10/10 az milo trollinko. Wlasnie sprawdzilem.

ocenił(a) film na 10

O co Ci chodzi? Kto Ci dał prawo rozliczania mnie z moich wystawionych ocen? Oceniam tak, jak uważam za stosowne ocenić film, który obejrzę. Jeżeli uznam, że jest więcej niż bardzo dobry, to daję 10 - chyba logiczne.

użytkownik usunięty
karoman4

NIE wiem dlaczego osoby na filmwebie sa takie agresywne i emanujące niechęcią

ocenił(a) film na 10

Ja nie jestem agresywna, tylko nie rozumiem dlaczego się do mnie przyczepiłeś.

użytkownik usunięty
karoman4

ty do mnie

ocenił(a) film na 10

I jeszcze kłamiesz bezczelnie! Zobacz sobie wyżej kto do kogo zaczął sapać. I nie odpisuj już, bo, nie odpiszę, a nawet tego nie przeczytam.

użytkownik usunięty
karoman4

Ty do Najemnika a pozniej do mnie

ocenił(a) film na 10
karoman4

Karo to prowokacja daj spokój ;D

ocenił(a) film na 10
eragonmark

Wiem, wiem. Już nie karmię trolla ;-)

karoman4

E tam klasyk. Już dawno powinni zrobić remake'a :)))))

ocenił(a) film na 10
Zelgadiss

Nawet tak nie żartuj. Niedługo zrobią remake Reksia albo Bolka i Lolka.

karoman4

Skoro niedawno zeszmacono mi jeden z ulubionych i najbardziej klimatycznych filmów ze Schwarzeneggerem (Pamięć absolutna z Colinem Farrellem), to przerażająca wizja zremakowania w przyszłości "Terminatora" wydaje mi się bardzo rzeczywista :/

Zelgadiss

Moja filozofia dotycząca filmów z Arnim jest prosta jak budowa cepa :

Terminator = Schwarzenegger
Conan = Schwarzenegger (nie żaden tam Mamma Mija czy jak tam się nazywała się ta podróba Conana)
Douglas Quaid = Schwarzenegger (Nie cierpię Farelka)


Drodzy filmowcy ! Nie profanujcie więcej filmów ze Schwarzeneggerem, bo jak postanowi pójść z wami na wojnę, to ostatnie słowa jakie usłyszycie w swoim życiu, to „Hasta la vista baby”. Albo „Youpi ka yey” :)))

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Zelgadiss

I'm back!

ocenił(a) film na 10
Zelgadiss

Ja remaków nie darzę sympatią.

ocenił(a) film na 10

Masz rację ! Dla mnie to najlepszy film w historii S-F

ocenił(a) film na 10
Motec

Arcydzieło! Klimat, muzyka (!!!!!!!), która do tej pory powoduje dreszcz i która się nie znudzi. Genialna gra wszystkich z obsady. Ten film nie ma słabych punktów! Tylko czemu taka niska nota, skoro wszyscy 10/10?

ocenił(a) film na 10
XmsoX

Zapytaj trolli?

ocenił(a) film na 10

Cudo, a jakże ;D
Terminator 2 ma u mnie 10/10 i jako jedyny jest moim ulubionym filmem. Chyba nie ma drugiego takiego sequela, który tak różniłby się od pierwowzoru, a jednocześnie nie był od niego gorszy.
No i końcówka która nawet z Chucka wyciska łzy: http://demotywatory.pl/3873800/Sa-takie-rzeczy-na-swiecie

ocenił(a) film na 10
Dentarg

Hahahah dobre :D ryczałam bardziej niż Chuck, ale ja to miękka jestem ;)) a film best ever, oglądałam kilka razy i pewnie jeszcze nie raz do niego wrócę.

ocenił(a) film na 10
Seifenblase

Szczerze mówiąc to ja nie ryczałem ani razu.
Jak byłem mały to nie chciałem przy bracie ryczeć, a jak już trochę podrosłem to się przyzwyczaiłem :D

użytkownik usunięty

Muzyka z tego filmu to najlepszy soundtrack skomponowany metodą elektroniczną, szkoda że Brad Fiedel już dawno nie komponuje, bo jego kariera zapowiadała się bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się również.Pierwszy raz widziałam Terminatora jako dziecko i do dziś to jeden z moich ulubionych filmów.Mogę go oglądać wielokrotnie i tak samo słuchac sound tracka :)

ocenił(a) film na 8

Oglądając ten film jestem zły na siebie bo tego nie mogę zrozumieć, jakim cudem T-1000 regeneruje materiał i jakim cudem on sam się regeneruje nie mają szkieletu ani procesowa i źródła zasilania... fajny film, jako dziecko uwielbiałem ale takie niedociągnięcia z biegiem lat wydają są być zabójstwem dla ludzkiej logiki ;D btw i tak mu daje 8/10 ;D

manwe01

O "science fiction" słyszałeś? Zabójstwem dla ludzkiej logiki jest doszukiwanie się jej w SF...

ocenił(a) film na 10

Affirmative.

użytkownik usunięty

100% zgody. Arcydzieło.

ocenił(a) film na 10

Pewnie,że arcydzieło najlepszy film jaki oglądałem jakby każda część terminatora była tak dobra ;D

ocenił(a) film na 10

No właśnie, czemu płaczemy? Bo Terminator nie dokończył swojej kwestii :) Skoro jest pozbawiony uczuć, to co w takim razie wie o płaczu? Co chciał powiedzieć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones