PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=992}

Terminator 2: Dzień sądu

Terminator 2: Judgment Day
7,6 263 084
oceny
7,6 10 1 263084
8,5 27
ocen krytyków
Terminator 2: Dzień sądu
powrót do forum filmu Terminator 2: Dzień sądu
użytkownik usunięty
LeoMessi86

Rzeczywiście skandaliczna ocena, ale to samo tyczy się wielu innych klasyków sci-fi (Alien, Aliens, Powód do przyszłości, Łowca androidów, Terminator, Coś...)

ocenił(a) film na 8
LeoMessi86

:D za tą wypowiedź powinieneś dostać nobla :D:D Uśmiałem się do łez:D

użytkownik usunięty
abakumow

a co w niej takiego śmiesznego?

ocenił(a) film na 8

wcześniej napisałeś posta "nie karmić" ale gdzieś zniknął, nie kumam tego

LeoMessi86

A co ma do tego trolling? To że Tobie podobał się ten film, nie znaczy, że wszystkim ma się podobać. Co prawda ja go uwielbiam, ale szanuję to że ktoś może go nie trawić. Często się wkurzacie że fani Avatara nie dopuszczają do siebie negatywnych opinii i na każdą najeżdżają. Spójrzcie najpierw na siebie ;)

Też uważam ocenę za zaniżoną, może nawet za tym stoją multikonta. Ale zrozumcie, że nie powstał jeszcze film, który wszystkim by się podobał. Oceny od 1 do 10 są po to, żeby z nich korzystać.

ocenił(a) film na 10
kenexgro

Program Ale kino póściło ten film.Pomimo 20 latach od premiery film wciąż się podoba i trzyma poziom w każdej płaszczyźnie, czy to pod względem gry aktorskiej, fabuły czy efektów specjalnych, powalają nawet dzisiejsze przeboje takie jak Avatara czy Transformersy. Dzisiaj obejrzałem i zmieniłem ocenę z 9 na 10. Nie ma się do czego doczepić akcja za akcją, aż miło patrzeć choć zna się film na pamięć. Pozdrawiam fanów dobrego kina :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones