PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460239}
5,3 29 423
oceny
5,3 10 1 29423
5,3 7
ocen krytyków
The Box. Pułapka
powrót do forum filmu The Box. Pułapka
bankol

hmm strasznie mi śmierdzi "Pushing Daisies"
strasznie to przypomina właśnie ten seral. Bohater może kogoś ożywić osobę za cenę życia innego stworzenia
...

ocenił(a) film na 3
bankol

...żebyśmy doczekali się premiery The Box w Polsce to będzie CUD... :/
czekam niecierpliwie :)

asica1991

Pragnę przypomnieć o niezauważonej premierze "Donniego Darko", jak zwykle pewnie i ten film podzieli los wcześniejszego filmu Kelly'ego. Nie wiem dlaczego omija nas mnóstwo fatastycznych (nomen omen) produkcji...

ocenił(a) film na 3
Rochefort

Nie wiem dlaczego każda głupia hollywoodzka komedia czy horrorek ma swoją premierę w Polsce a prawdziwie ambitne kino pozostaje niezauważone =/ świat nastawiony jest na komerche =/
To jakiś cud że natknęłam się w ogóle na Donnie'go, bo to film który uważam za najgenialniejszy jaki przyszło mi do tej pory oglądnąć.

Co do The Box to przyjdzie nam albo czekać na wydanie DVD które pojawi się może za jakieś 5 lat z polskimi napisami, albo ściągać i oglądać w orginale =( ja 5 lat nie zamierzam czekać =/

bankol

Za ten film wczesniej mial sie brać David Fincher, lecz zrezygnował z jego produkcji na rzecz Benjamina. Skoro on zaciekawil się scenariuszem to myślę ze film bedzie dobry i nie pozostaje mi nic innego jak go wyczekiwac.

ocenił(a) film na 6
bankol

Widzieliście "Wishmastera" ? To było moje pierwsze skojarzenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones