Odtwórz Zwiastun nr 2 (polski) 2:28

Zobacz The Circle. Krąg zwiastun

Film

The Circle

2017 1 godz. 50 min.
5,4 44 667
ocen
5,4 10 1 44667
30 928
chce zobaczyć
3,1 9
ocen krytyków
{"rate":3.11111,"count":9}
{"id":"748293","linkUrl":"/film/The+Circle.+Kr%C4%85g-2017-748293","alt":"The Circle. Krąg","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/82/93/748293/7785765.2.jpg"}
Młoda kobieta otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę.
{"userId":"1985708","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/82/93/748293/699878_1.2.jpg","title":"Jabłko Toma","link":"/reviews/recenzja-filmu-The+Circle.+Kr%C4%85g-20097","more":"Przeczytaj recenzję Filmwebu"}
Jabłko Toma
Efekt to dreszczowiec bez dreszczy, niepoważna historia na poważny temat. Miało być aktualnie, wyszło... ... czytaj więcej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

The Circle. Krąg
The Circle. Krąg (2017) Zwiastun nr 2 (polski) 2:28
The Circle. Krąg
The Circle. Krąg (2017) Zwiastun nr 1 (polski) 1:54
The Circle. Krąg
The Circle. Krąg (2017) Zwiastun nr 2 2:26
The Circle. Krąg | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 (polski) | 2017 | Film Mae Holland ([person=40209]Emma Watson[/person]) zostaje zatrudniona w Kręgu – najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela – genialnego Eamona Baileya ([person=124]Tom Hanks[/person]). Z czasem praca w Kręgu pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojący sposób. Stając się pionkiem w przewrotnej grze Baileya, Mae nie dostrzega zagrożeń, jakie rodzi miejsce zatrudnienia. Dopiero gdy odkrywa przerażającą prawdę o Kręgu, zrobi wszystko, by wyrwać się z macek organizacji. Nie ma jednak pojęcia, jak daleko sięgają wpływy pracodawców i ich potęga inwigilacji.

Mae Holland (Emma Watson) zostaje zatrudniona w Kręgu – najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela – genialnego Eamona Baileya (Tom Hanks). Z czasem praca w Kręgu pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojącyMae Holland (Emma Watson) zostaje zatrudniona w Kręgu – najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela – genialnego Eamona Baileya (Tom Hanks). Z czasem praca w Kręgu pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojący sposób. Stając się pionkiem w przewrotnej grze Baileya, Mae nie dostrzega zagrożeń, jakie rodzi miejsce zatrudnienia. Dopiero gdy odkrywa przerażającą prawdę o Kręgu, zrobi wszystko, by wyrwać się z macek organizacji. Nie ma jednak pojęcia, jak daleko sięgają wpływy pracodawców i ich potęga inwigilacji.

boxoffice
$20 497 844 w USA
budżet
$18 000 000
na podstawie
dystrybucja
studio
Imagenation Abu Dhabi FZ / Likely Story / Playtone
tytuł oryg.
The Circle
inne tytuły
The Circle. Krąg Polska
الدائرة Egipt
الدائره Zjednoczone Emiraty Arabskie
Więcej...
Alicia Vikander zrezygnowała z roli Mae Holland aby wziąć udział w projekcie "Jason Bourne".
Zdjęcia do filmu kręcono w Angeles National Forest, Pasadenie, Castaic, Manhattan Beach, Topandze, Glendorze, Los Angeles, Altadenie, El Camino Village, Santa Clarita oraz Piru (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • "Zmarnowany potencjał"

  Hellysal ocenił(a) film na 4

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Bardzo dobry film

  kmiter ocenił(a) film na 8

  Nie rozumiem tej fali krytyki! Film przegadany-tak-ale to nie jest amerykańska sensacja z pościgiem. To jest film o naszych czasach, mało brakuje aby nasze życie wyglądało jak w The Circle. Aktualny temat, dobra obsada, dobre kino. Warto zobaczyć ten film, nie sugerując się ocena na filmwebie oraz tymi ... więcej

 • Tajemniczy siwowłosy kalden czarnoskórym ???? WTF ?

  egzik01

  Co za ignorancja do książki, ja rozumiem że teraz to nawet czarnoskórzy grają rewolwerowców, jak w przypadku wskrzeszania kultowych westernów, ale litości, cała ta poprawność polityczna to jest kretynizm do kwadratu.

 • Miałem wątpliwą przyjemność...

  JacekSwierczek ocenił(a) film na 5

  ... z oglądania. Widziałem w ramach przedpremierowego pokazu. Film słabiutki, przewidywalny i prościutki, dużo "gadających głów", książki nie czytałem.

 • The Circle. Krąg.

  1992kamil

  Czy dystrybutorzy filmów nie mogą się zdecydować żeby zostawić tylko oryginalny tytuł, albo tylko tłumaczenie? Taka sama bzdura jak "Żywioł. Deepwater Horizon".