film

The Circle. Krąg

The Circle
2017
1h 50m
5,4 48 901
ocen
5,4 10 1 48901
3,0 10
ocen krytyków
Młoda kobieta otrzymuje pracę w potężnej firmie informatycznej Krąg, gdzie poznaje tajemniczego mężczyznę. więcej mniej
The Circle. Krąg zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Jabłko Toma
Efekt to dreszczowiec bez dreszczy, niepoważna historia na poważny temat. Miało być aktualnie, wyszło... ... czytaj więcej
The Circle. Krąg
Zwiastun nr 2 (polski)
The Circle. Krąg
Zwiastun nr 1 (polski)
The Circle. Krąg
Zwiastun nr 2
nr 2 (polski) 2017-04-20T16:54:41 https://fwcdn.pl/webv/25/67/42567/thumbnail.42567.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/93/748293/the_circle_krag___drugi_oficjalny_zwiastun_filmu.vp9.1080p.webm

Mae Holland (Emma Watson) zostaje zatrudniona w Kręgu – najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela – genialnego Eamona Baileya (Tom Hanks). Z czasem praca w Kręgu pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojącyMae Holland (Emma Watson) zostaje zatrudniona w Kręgu – najpotężniejszej na świecie firmie internetowej. Jest zafascynowana jej nowoczesnością, rozmachem oraz osobą wizjonerskiego założyciela – genialnego Eamona Baileya (Tom Hanks). Z czasem praca w Kręgu pochłania dziewczynę bez reszty, a jej rola w korporacji ewoluuje w niepokojący sposób. Stając się pionkiem w przewrotnej grze Baileya, Mae nie dostrzega zagrożeń, jakie rodzi miejsce zatrudnienia. Dopiero gdy odkrywa przerażającą prawdę o Kręgu, zrobi wszystko, by wyrwać się z macek organizacji. Nie ma jednak pojęcia, jak daleko sięgają wpływy pracodawców i ich potęga inwigilacji.

boxoffice
$20 497 844 w USA
budżet
$18 000 000
na podstawie
Dave Eggers (powieść)
dystrybucja
Kino Świat
studio
Imagenation Abu Dhabi FZ / Likely Story / Playtone
tytuł oryg.
The Circle
inne tytuły
Alicia Vikander zrezygnowała z roli Mae Holland aby wziąć udział w projekcie "Jason Bourne".
Zdjęcia do filmu kręcono w Angeles National Forest, Pasadenie, Castaic, Manhattan Beach, Topandze, Glendorze, Los Angeles, Altadenie, El Camino Village, Santa Clarita oraz Piru (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Co za ignorancja do książki, ja rozumiem że teraz to nawet czarnoskórzy grają rewolwerowców, jak w przypadku wskrzeszania kultowych westernów, ale litości, cała ta poprawność polityczna to jest kretynizm do kwadratu.

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8

Nie rozumiem tej fali krytyki! Film przegadany-tak-ale to nie jest amerykańska sensacja z pościgiem. To jest film o naszych czasach, mało brakuje aby nasze życie wyglądało jak w The Circle. Aktualny temat, dobra obsada, dobre kino. Warto zobaczyć ten film, nie sugerując się ocena na filmwebie oraz tymi negatywnymi...

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Czy dystrybutorzy filmów nie mogą się zdecydować żeby zostawić tylko oryginalny tytuł, albo tylko tłumaczenie? Taka sama bzdura jak "Żywioł. Deepwater Horizon".

... z oglądania. Widziałem w ramach przedpremierowego pokazu. Film słabiutki, przewidywalny i prościutki, dużo "gadających głów", książki nie czytałem.