PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374529}
6,3 10 850
ocen
6,3 10 1 10850
The Collector
powrót do forum filmu The Collector

spojler..................................................... ............................................................ ........................... napisze tak, same sceny latania po domu naszpikowanego pulapkami jak na horror oceniam dobrze, jednak ogladajac ten film nie moglem powstrzymac nerwow ze głowny bohater(bohater to z niego nie byl), mogl uratowac wszystkich obecnych w domu wprawilo mnie w zlosc a to nie o to w tym filmie chodzilo, gdyz mialo mnie to trzymac w napieciu a on mial tyle mozliwosci do zabicia tego mordercy z e jest to dla mnie nieporozumieniem, scena jak zrzucil go z e schodow a potem zamyka na klucz smieszne poprostu, zamiast podleciec i rozwalic mu leb, nastepna smieszna scena jak znalazl goscia w skrzyni a potem znow go zamknal, kolejna scena na koncu filmu to zrozumialem to tak ze chcial popelnic samobostwo wskakujac prosto po policyjny samochod, ogolnie uwazam ze pozostawil on wszystkich na pewna smierc i zrobil to z premedytacja, ale rezyser na koncu filmu mi sie zrehabilitowal i zrealizowal koniec filmu tak jak chcialem, czyli morderca dorwal tego "zlodzieja", do dalszej swojej zabawy- co oczywiscie nalezalo sie glownemu bohaterowi za jego postawe a mogl ich uratowac i splacic dług - dlatego daje 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones