PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733425}
5,9 912
ocen
5,9 10 1 912
5,0 3
oceny krytyków
The Death and Life of John F. Donovan
powrót do forum filmu The Death and Life of John F. Donovan

Fajnie zobaczyć coś nowego w dorobku tego twórcy. W końcu film nakręcony w USA z tamtejszymi aktorami. Widać też że a końcu w użycie poszły jakieś slidery, szerokie plany, zdjęcia lotnicze i inne takie (Dolan słynie z bliskich kadrów z ręki).

Uważam, że można było lepiej poprowadzić tą historię. Nie poznaliśmy w ogóle powodu dla którego aktor zaczął pisać z chłopcem. Cała nagonka w momencie odtajnienia szybko się kończy, spodziewałem się że życie bohatera się zmieni a tutaj dostaliśmy scene wywiadu w telewizji. Nawet nie wynika z niej że aktor się naigrawa z chłopca. Zostało to dopowiedziane. Nie dowiedzieliśmy się dlaczego zaczął pisać, raz ukazano Johna z długopisem w ręce. Jestem nie usatysfakcjonowany. Aktor pozostał dla nas widzów, nadal całkiem obcy.

Rola chłopca niesamowita! Ależ ma zdolności aktorskie. Bardzo dziarski chłopacaek, wróże mu karierę bo ma ogromne umiejętności.

Nie podobało mi się to lansowanie gejów. Maria która sugeruje chłopcu ny sobie chłopaka znalazł? SERIO? I to debilne zachwycanie się dziennikarki gdy dowiedziała się że wyrośniety chłopak jest gejem. Co to miało być w ogóle?
Motyw z olaniem samolotu też słaby, taka zimna z niej baba a miałaby gdzieś te historie.

PS
Po co chłopiec sam napisał list do siebie? Dostarczył go recepcji młody chłopiec, a więc on. Tak? Matka nie poznałaby po piśmie?

























Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones