PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559662}
4,2 684
oceny
4,2 10 1 684
The Hunters
powrót do forum filmu The Hunters

Słabiutko

ocenił(a) film na 3

Początkowo zapowiadał się nawet interesująco, niestety szybko przychodzi znudzenie i zaraz
po nim rozczarowanie. Smuty i momentami bzdury. Nie polecam.

ocenił(a) film na 2
cebulator

dziwie sie ze sam sobie ze obejrzalem do konca.... 2/10 totalny szajs jak wogole mozna takie gowno nakrecic dawno nie widzialem takiego scierwa

ocenił(a) film na 2
Wenzu

brakuje tu amerykanskiej rezyserii...
Europejczycy nie umieja krecic z sensem.

ocenił(a) film na 3
schiz

nudny i fabuła też z dupy

ocenił(a) film na 8
schiz

amerykanie kręcą na ogół proste filmy które nie zmuszają mózgu do jakiegokolwiek wysiłku przy interpretacji ... w 90% z nich można obejrzeć pierwsze 15min oraz ostatnie 5 by wiedzieć co się działo pomiędzy. Ambitne kino należy na szczęście do europy.

ocenił(a) film na 2
ROK

dzieki za "ambitne" kino tego typu czy melancholia.

wole tradycyjny film z usa niz konskie szczyny.

ocenił(a) film na 8
schiz

nie jestem amatorem szczyn ale wole przeciętne europejskie kino od świetnego amerykańskiego bo gdyby je przyrównać wynik byłby w oczywisty sposób przeważający dla europy. Chociaż przyznać trzeba że raz na czas mam ochotę zamordować kilka swoich szarych komórek amerykańskim filmem

ocenił(a) film na 2
ROK

a ja wole 3ciorzedny USA niz złotopalmowy gniot, nie mowiac o reszcie europejskiego bełkotu dla snobów.

ocenił(a) film na 8
cebulator

smutny to chyba efekt zamierzony ;) a co do tego że bzdury to się nie zgodzę. (dyskusja na temat fabuły w innym wątku)

ocenił(a) film na 2
ROK

kretynizmy to slowo odpowiednie.

ocenił(a) film na 8
schiz

a kultura osobista to rzecz ceniona, skoro już tak od tematu chcesz odbiegać.

ocenił(a) film na 2
ROK

kretynizmy występują w tym filmie.

co ma do tego kultura osobista i odbieganie?

ocenił(a) film na 8
schiz

To że gdy wypowiadasz się tak lapidarnie ciężko odbiorcy rozróżnić do czego nawiązujesz. A nadto erystyka nakazywałaby do opinii dodać argumenty aby nadać jej jakąkolwiek wartość i umożliwić jej ocenę/negacje/poparcie.

ocenił(a) film na 2
ROK

nie prowadze z toba sporu wiec erystyka nie ma zastosowania.
wyrazam prosta opinie i szkoda mi czasu by wymieniac te kretynizmu, bo wiecej by to zajelo niz czas ogladania tego dziela.

ROK

schiz nie wie co to argumenty, Zresztą potrafi tylko bluzgać i obrażać innych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones