PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559662}
4,2 684
oceny
4,2 10 1 684
The Hunters
powrót do forum filmu The Hunters

to bardzo wazne by pozniej nie dac zlej oceny... to jest film psychologiczny,jesli nie lubisz
takich-nie ogladaj
to jest film gdzie trzeba przemyslec o co chodzi a nie powiedza nam tego,jesli tego nie
lubisz-nie ogladaj
to jest horror w ktorym koszmarem jest codziennosc a nie to co zwykle w horrorach i jesli
tego nie lubisz-nie ogladaj
nie ogladaj jesli masz dac ocene 2 i podobna bo niespodobal sie jako jeden z
wymienionych filmow,filmy oglada sie takie jak sie lubi i ocenia a jesli nawet sie widzialo
takie co sie nie lubi to nie oceniajcie gdy dajecie falszywa note!!!
powiem jedno,film jest chory ale jak sie zrozumie dlaczego okazuje sie znakomity!!!

ocenił(a) film na 7
BROWAR_2

zgadzam się z Tobą, większość z tych którzy wystawili temu filmowi słabe noty moim zdaniem po prostu liczyli, że to będzie typowy amerykański "horror" czyli bez klimatu, z fatalną grą aktorską, banalny do zrozumienia. A tu, niestety dla niektórych, trzeba popatrzeć na ten film z trochę innej strony. Klimat, gra aktorska godne uwagi. Fabuła może wydać się prosta ale jest zaskakująca momentami, czego wielu filmom brakuje. Mi film się podobał za oryginalność, na pewno jest inny niż wszystkie pseudo horrory jakich powstaje 1000 rocznie ostatnimi czasy...

ocenił(a) film na 8
grzesiekpl88

Emocje, które niczym zerwana lina spychają człowieka w przepaść szaleństwa, rzeczywistość może być największym rodzajem fikcji.

Dobre kino.

ocenił(a) film na 7
herodot83

Mi też się podobał,
w kilku momentach odczuwałem spory niepokój.
Choć myślałem, że pani Agron będzie główną postacią, to był główny powód, dla którego w ogóle ten film włączyłem. Ale mimo tego było warto.

BROWAR_2

Po to jest forum, żeby ludzie mogli się swobodnie wypowiedzieć na temat filmu, JEŻELI TEGO NIE LUBISZ, NIE CZYTAJ... :)))

ocenił(a) film na 2
BROWAR_2

Wydaje mi się, że nigdy nie oglądałeś bardzo dobrego psychologicznego filmu.
Daję ocenę "3" nie dlatego, że zawiodłem się, bo chciałem obejrzeć amerykański horror.
Film był nudny / schematyczny / beznadziejnie zmontowany, a scena strzelaniny i same wystrzały to po prostu kpina z widza.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
gEn_

no tak, lepiej jak w filmie są amerykańskie sceny strzelanin gdzie magazynek, który normalnie ma kilkanaście strzałów i wystrzeliwuje się go w sekundę z broni automatycznej, wystarcza bohaterom na 10 minut strzelaniny non stop :) bardzo mało jest filmów gdzie są pokazane realnie sceny strzelaniny, zarzuć kilkoma tytułami chociaż, w których te sceny są realne to chętnie obejrzę i porównam :)

ocenił(a) film na 7
gEn_

W oparciu o jakie podobne filmy uznałeś ten film za schematyczny ? Jedyne co mi się rzuca na myśl w podobnym klimacie to Hostel...

ocenił(a) film na 2
grzesiekpl88

Ostatnio co drugi film z kategorii "horror" polega na polowaniu na ludzi, a potem przeróżnych z nimi zabawach. Co do strzelaniny, jeśli według Ciebie realnym efektem jest jakiś śmieszny wybuch przypominający 'sztuczny ogień" towarzyszący zetknięciu z ciałem to nic na to nie mogę poradzić. Myślę, że to była najgorsza scena strzelania jaką widziałem w życiu i zupełnie nie mogę Cię zrozumieć.

ocenił(a) film na 2
gEn_

Tam ma być " zetknięciu naboju z ciałem"

ocenił(a) film na 7
gEn_

A pokaz mi fragment gdzie napisałem "według mnie scena strzelaniny w tym filmie była realna" bo ja takiego stwierdzenia w mojej wypowiedzi nie widzę. W zamyśle miałem, że była ciut bardziej realna niż w wielu filmach a dla mnie też była śmieszna bo jak sam napisałeś strzały wyglądały jak sztuczne ognie, ale po zetknięciu z drzewami bo mieli kiepskiego cela:)

Co do schematyczności to owszem dużo ostatnio takich filmów ale ten nie był do końca taki sam bo nie polowali na byle kogo tylko były to starannie wybierane osoby i polowali raz na jakiś czas w określonym miejscu.

Ale jak pominiesz te 2 aspekty i spojrzysz na film czysto pod względem pracy kamery i gry aktorskiej (szczególnie Steven'a Waddington'a) to Twoja ocena moim zdaniem jest ciut za niska, ale o gustach sie nie dyskutuje :)

ocenił(a) film na 7
gEn_

Skoro widziałeś tak wiele dużo lepszych filmów psychologicznych to podziel się z nami, chętnie pooglądam bo lubię ten typ filmu :)

ocenił(a) film na 2
grzesiekpl88

Pierwsze, które przychodzą mi do głowy... "Lot nad kukułczym gniazdem", "Śmierć i dziewczyna", "Vertigo" (plus praktycznie wszystko od Hitchcocka), a z polskich przede wszystkim "Dzień Świra" i ostatnio podobał mi się film "Trzy Minuty". Dalej szukaj sam :)

ocenił(a) film na 7
gEn_

No Hitchcocka filmy są bardzo dobre to fakt, same klasyki. Dzień Świra tez bardzo dobry, dołożyłbym tu jeszcze "Dług" i "Fight Club". No w zasadzie w porównaniu z tymi filmami nie wypada on tak świetnie ale nadal twierdzę, że zasłużył na ciut więcej niż mu dałeś :) ale to tylko moja opinia, każdy ocenia jak uważa :)

gEn_

głęboka psychologia... szacun (sarkazm, jeśli nie wyczułeś)

ocenił(a) film na 2
Gwozdziu

Spadaj... (sarkazm, jeśli nie wyczułeś)

ocenił(a) film na 6
BROWAR_2

Muszę przyznać, że dobry film, niezła atmosfera i fajnie zrobiony no i fakt trzeba pomyśleć, dzieci niestety oceniają na "poniżej przeciętnej"...

ocenił(a) film na 7
Fetorkiller

Uwazam ze ocena tego filmu na filmwebie jest zdecydowanie za niska. Sadzac wlasnie po ocenie, spodziewalem sie slabego filmu, a tu ku mojemu zaskoczeniu jest on naprawde dobry. Klimat, gra aktorska i dialogi sa na wysokim poziomie. Ewentualnie moznaby sie przyczepic do strzalow ( czasami niepotrzebnie sa te iskry i pelno dymu)

ocenił(a) film na 3
BROWAR_2

Przeczytałem Twój wpis, potem obejrzałem to nieporozumienie. Gra aktorska na poziomie Mroczków, totalnie dyskwalifikuje to dzieło. Pomysłu na film reżyser nie miał w ogóle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones