PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612790}
8,1 583
oceny
8,1 10 1 583
The Last Lions
powrót do forum filmu The Last Lions

Jeszcze nigdy, żadnego filmu tak nie przeżyłam. Cudownie zmontowany, przepiękna muzyka, narrator wprowadza idealny nastroj...a zdjęcia,zapieraja dech w piersiach. Historia wielkiej miłości matki, która dla swoich dzieci potrafi zrobić wszystko! Ostrzegam jedynie,że w połowie filmu, dostałam spazmów płaczu, naprawdę nie mogłam się uspokoić. Jednak było to cudowne przeżycie, gdy jest ci tak mega smutno a potem cieszysz się i śmiejesz przez łzy! Nigdy tego nie zapomnę!

Aleksandra_Olsztyn

Tak, to naprawdę piękna opowieść. Historia matki, która poświęciła całe swoje życie, aby zapewnić swoim dzieciom przetrwanie i dać im szansę na przyszłość. To dowodzi, że czasami zwierzęta są zdolne do okazywania uczuć i przejawiania zachowań, które dla niektórych ludzi są zupełnie nieznane. To bardzo mądra i pouczająca historia, zamknięta w przepięknych ujęciach i podparta klimatyczną muzyką. Opowieść, która chwyta za serce. Naprawdę warto obejrzeć, wypatrujcie emisji na Nat Geo Wild. Ja zgrałem sobie ten film na płytkę. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones