PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495247}
7,1 25 022
oceny
7,1 10 1 25022
6,0 4
oceny krytyków
The Runaways: Prawdziwa historia
powrót do forum filmu The Runaways: Prawdziwa historia

Czegoś tu brakuje

ocenił(a) film na 5

Oglądając ten film miałam wrażenie, że Dakoda jest za młoda do roli Cherie. Byłam troche
zażenowana gdy wiła się w pończochach siłując się na seksowne pozy. Mimo wszystko
uważam, że jest świetną aktorką , widziałam ją w kilku innych filmach i byłam zachwycona ,
jednak nie jestem do końca przekonana co do tej postaci-zblazowanej i irytującej.
Jednak nie tyle chodzi o samą Dakote, co o płytki przekaz tego filmu. Akcja toczyła się
szybko, choć według mnie nie działo się nic spektakularnego, mało uwagi poświęcono
myślom i uczuciom bohaterów skupiając się raczej na ukazaniu ćpania, picia i pieprzenia
wszystkiego co się rusza. Zabrakło emocji i jakiegoś przesłania, oprócz oczywistego - nie
ćpaj, bo skończysz w sklepie za ladą. Daje 5, bo lubię taką tematyke, ale film nie wnosi nic
do mojego życia. Do obejrzenia i zapomnienia.

użytkownik usunięty
solla

Nie podzielam twojego zdania do końca. Nie sadzę też, żeby Dakota była zbyt młoda do roli, grając ją była dokładnie w tym samym wieku co jej bohaterka, poza tym jest świetną aktorką. Myślę, że dobrze zagrała taką trochę zepsutą i rozwydrzoną "lolitkę". Kristen Steward o dziwo nie irytowała mnie i całkiem dobrze wypadła w swojej roli. Jednak czegoś też mi zabrakło, jakiś lekki niedosyt. Jestem zdania, że chyba celowo pominięto "myśli i uczucia" a których piszesz, bo tak mówiono w filmie, to miały być ostre dziewczyny a nie żalące się "cipy" (przepraszam za wyrażenie, ale użyte było w filmie, więc rozumiesz kontekst). Pozdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones