PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495247}
7,1 25 022
oceny
7,1 10 1 25022
6,0 4
oceny krytyków
The Runaways: Prawdziwa historia
powrót do forum filmu The Runaways: Prawdziwa historia

Niech znajdzie się chociaż jeden mądry co oglądał ten film...

Lonely

Nie przejmuj się...to pewnie jacyś niepełnoletni,którzy nie rozumieją wartości rzetelnej oceny oceny'pozdro

WesleySwiss

Albo tacy co mieszkają za granicą, i mieli okazje już obejrzeć ten film w kinie. Ale co tam, lepiej jest zwyzywać. Nieprawdaż?

Lexie_

W dupie, nie w kinie. W momencie, kiedy założony został ten temat, film pokazano tylko raz, na Sundance Film Festival, zaś w momencie, kiedy pojawiła się twoja odpowiedź, dwa – 28 stycznia wyświetlony został na innym festiwalu. Nie sądzę, aby polskie zmierzchofanki wybrały się na jakikolwiek amerykański festiwal, żeby obejrzeć swoją idolkę, ani żeby ktoś, kto na takim festiwalu był, miał pojęcie, że istnieje coś takiego jak Filmweb. Ergo: oceny wystawiane są przez narwane fanki osób, które grają w tym filmie główne role (bo powiedzieć o nich „aktorki” to pochlebstwo), bez zapoznania się z nim. Zanim pierdolniecie coś o tym, że ktoś może mieszkać za granicą i miał już sposobność obejrzenia filmu, sprawdźcie najpierw, czy film już w ogóle trafił tam do dystrybucji. Dopiero za kilka dni film pojawi się w USA w wąskiej dystrybucji kinowej, zaś w szerszej – 9 kwietnia.

użytkownik usunięty
Lonely

Zawsze znajdzie sie jakis idiota ktory o to pyta. To juz sie staje nie do wytrzymania. Nie rozumiecie ze ktos moze mieszkac za granica?

To samo powiedziałam :)

Lexie_

Noo tak, tylko że niektórzy oceniają jeszcze przed premierą światową. :D

ocenił(a) film na 8
recess

Już jest po....wiec nie ma problemu.


<blabla>

ocenił(a) film na 8
Tuiq

Nie wiem na jaki temat ta dysusja ;) Post byl zalozony 28 stycznia.. ludzie ja mieszkam zagranica w ANGLO jezycznym kraju i w moim kinie jeszcze to nie leci.. Aaa i tak wgl, to data premiery swiatowej jest zla, bo takowa odbyla sie dopiero pare dni temu a nie 24 stycznia, ale dobraaa ;)

Lonely

zgadzam się z tobą w 100% procentach. wchodzę dziś i widzę ze ma ocenę 9.7- Rewelacyjny !! No ja się pytam kto to oglądał ?! Bo wątpię zeby ktoś to oglądał za granicą na jakimś festiwalu ;D

ocenił(a) film na 7
yoll

A co powiecie na ocenianie filmu, do którego jeszcze nie nakręcono zdjęć, a co dopiero mowa o premierze? Mam na myśli "Unbouned Captives", gdzie gra 'aktor' Robert Pattinson. Wszystkie fanki oceniły już film, a dopiero trwają do niego zdjęcia... I co, teraz zjedziecie tego, kto założył ten temat? Mnie też to denerwuje.

tercc

No w takim momencie oczywiście, jak dla mnie strasznie głupie, że w ogóle możliwość głosowania jeszcze przed premierą jest włączona....

tercc

@ tercc, zdjęcia do tego filmu się nie zaczęły bo Pattinson kręci Bel Ami w Budapeszcie.

Lonely

ja osobiście oglądałam ten film.
oceniłam na 7. Nie zachwycił mnie szczególnie, ale nie był też do bani.
Pozdrawiam.

lovemajus

wiecie gdzie można obejrzeć ten film? czy trzeba go ściągnac czy można na jakiejs stronie obejrzec,. jak znacie link to piszcie:)

ocenił(a) film na 5
ola294

Cóż, chwilowo nie znalazłem żadnego pewnego źródła, z którego film można pobrać, nie mówiąc już o oglądaniu online - taka opcja, jeżeli kiedykolwiek, będzie możliwa za x miesięcy. ;) Ze ściąganiem radze uważać, można sobie poważnie zawirusować komputer, czasem uszkodzić nieodwracalnie. Sam szukam codziennie, jeżeli znajdę pewne źródło to się odezwę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lovemajus

i ty oglądałaś w kinie( jak tak to gdzie;]) , czy ściągając z piratów(jeżeli tak to proszę link bo wierzyć mi się nie chce, że jest tam)?

ocenił(a) film na 5
Raspberry_

Tam nie ma. Jest wyłącznie muzyka i soundtrack z filmu. :) Na sam film przyjdzie nam pewnie jeszcze troszkę poczekać. Ale przyznam, że dziwi mnie niedostępność filmu. Od premiery minęło już troszkę czasu...

użytkownik usunięty
Auley

też sprawdzałam na thepiratebay.org nigdzie go nie ma.
i mnie również denerwuje jego niedostępność. to dziwne tym bardziej że ten film cieszy sie duzym zainteresowaniem i nie powinien okazac sie klapą dla producentów i dystrybutorów.

aj..
nie wiem dlaczego już nie ma, ale ja ściągnęłam jakiś miesiąc temu.
w takim razie poszukajcie w torrentach :)
nie ma po prostu siły, żeby nie było tego filmu nigdzie ! :)

ocenił(a) film na 5
lovemajus

Codziennie szukam na torrentach, ale ni cholery nie mogę znaleźć. Chwilowo przejechałem się tylko na fakeach.:/ Pamiętasz może na jakim portalu znalazłaś? :)

użytkownik usunięty
lovemajus

jeśli ściągnąłeś torrenta do filmu to może sie podzielisz i prześlesz go mailem? :]

lovemajus

jakoś wierzyć mi się nie chce. tego filmu nie ma po prostu jeszcze w sieci i jeszcze trochę nie będzie. chyba że niezliczona ilość dake'ów w sieci

Raspberry_

no cóż...
wystarczy wpisać w Google "The Runaways torrent i wyskakuje"
prosze bardzo :

http://www.alivetorrents.com/torrent/8140251/the-runaways-2010-dvdrip-xvid-maxsp eed

polecam program Bitlord do ściągania.

użytkownik usunięty
lovemajus

no dobra ściągam. zobaczymy co z tego wyjdzie :]

użytkownik usunięty

i lipa.! 3 sek wyświetlany napis USE WINDOWS MEDIA PLAYER i nic poza tym. zero filmu ;/

ocenił(a) film na 5
Lonely

Zazwyczaj ściąganie pliku, który nie został skomentowany nie ma najmniejszego sensu. Trzeba będzie czekać. :/

ocenił(a) film na 5
Auley

Jestem świeżo po odebraniu biografii Joan Jett. Wspaniała książka! Wszystkim gorąco polecam. Akurat została przeceniona, więc można zamówić w Empiku za jedyne 97 złotych. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones