Film

2006 1 godz. 47 min.
5,4 60
ocen
5,4 10 1 60
104
chce zobaczyć
{"id":"380950","linkUrl":"/film/The+Tiger%27s+Tail-2006-380950","alt":"The Tiger's Tail","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/09/50/380950/7603362.2.jpg"}
Bliźniacy zostają rozdzieleni zaraz po narodzinach. Pierwszy z nich ? Liam odnosi sukces i zostaje bogatym deweloperem w... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
IFTA Najlepsze zdjęcia w roku 2007 dla Seamus Deasy IFTA Najlepsza muzyka w roku 2007 dla Stephen McKeon
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Bliźniacy zostają rozdzieleni zaraz po narodzinach. Pierwszy z nich ? Liam odnosi sukces i zostaje bogatym deweloperem w Irlandii, która po boomie gospodarczym stała się państwem ludzi bezbożnych oraz chciwych. Drugi to bezdomny włóczęgą w Leeds. Jeden ma dużo, drugi nie ma nic. Gdy włóczęga dowiaduje się o swym bracie oraz jego bogactwieBliźniacy zostają rozdzieleni zaraz po narodzinach. Pierwszy z nich ? Liam odnosi sukces i zostaje bogatym deweloperem w Irlandii, która po boomie gospodarczym stała się państwem ludzi bezbożnych oraz chciwych. Drugi to bezdomny włóczęgą w Leeds. Jeden ma dużo, drugi nie ma nic. Gdy włóczęga dowiaduje się o swym bracie oraz jego bogactwie postanawia odmienić swój los ? w wyniku przebiegłych działań udaje się mu się przejąć tożsamość Liama. Tryumfuje, lecz zamiast szczęścia i bogactwa czekają na niego jedynie długi oraz cierpienie. Z kolei Liam odkrywa, że został skrzywdzony mniej niż gdyby pozostał w swym dawnym świecie.

studio
Fern Gully Tales / Irish Film Board / Merlin Films / Więcej...
tytuł oryg.
The Tiger's Tail
inne tytuły
Film nakręcono w Dublinie (hrabstwo Dublin, Irlandia).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • "Oko w oko"

  jurado51

  Zapomniany polski tytuł. "Oko w oko". Emisja filmu / MGM / w 2015 r. Info pochodzi z mojego archiwum filmowego.

  • dobra czarna komedyjka na weekend

   maniak_filmow

   ogólnie film strasznie nudny itd ale jak ma się czas mozna obejrzec

   • Bzdura piramidalna...

    pkb_pl ocenił(a) film na 5

    ... ale jak ktoś nie oczekuje od postępowania bohaterów choćby odrobiny logiki, to może obejrzeć.

    • OPIS:

     beagli

     Bohaterem opowieści jest odnoszący sukcesy biznesmena, którego życie zaczyna się komplikować kiedy odkrywa istnienie swojego doppelgangera, sobowtóra, którego nie widzi nikt poza nim samym.

    • Bohaterem opowieści jest odnoszący sukcesy biznesmena, którego życie zaczyna się komplikować kiedy odkrywa istnienie swojego doppelgangera, sobowtóra, którego nie widzi nikt poza nim samym.