PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622564}

Thor: Mroczny świat

Thor: The Dark World
7,0 196 056
ocen
7,0 10 1 196056
5,5 30
ocen krytyków
Thor: Mroczny świat
powrót do forum filmu Thor: Mroczny świat

co o tym sądzicie? w obu filmach o Thorze jest jedną z najciekawszych postaci o ile nie najciekawszą a zważając na jego popularność taka produkcja byłaby bardzo dochodowa

ocenił(a) film na 8
Konrad___o

Niedoinformowanyś!
Jakiś czas temu ciągnęła się taka akcja : LOKI MOVIE niestety jakimś magicznym sposobem została usunięta.
Był tam link na petycję na film z Lokim.
Wchodziło się tam i wpisywało się , że jest się za.
No i git. Podpisów było dużo.
Jesli chcesz postaram się odlaleźć to dla Ciebie.

ZA LOKIEGO!

Królowa Pliszka Szalona.

ocenił(a) film na 6
Plishka

Akcja Free Loki dalej trwa a petycja ma już ponad 35 000 podpisów. Dla zainteresowanych http://www.change.org/petitions/free-loki?share_id=DgRVbExADh&utm_campaign=mailt o_link&utm_medium=email&utm_source=share_petition

ocenił(a) film na 6
assasymphonie

Jeszcze z 10 milionów głosów i może ktoś o tym pomyśli.

A tak na poważnie Loki jako kluczowy antagonista serii o Thorze jest nierozerwalnie powiązany z fabułą tej serii. Z tego względu jeśli Marvel posiada już fabułę do kolejnej części to prawdopodobnie nie ma nawet miejsca na taki film.

Poza tym jest to typowa postać w stylu tych, które są ciekawe jako drugoplanowe. Tworzenie spin-offów i wpychanie takich postaci na główny plan nigdy nie wychodzi im na dobre.

Dealric

Dealric, podpisuję się pod tym rękami i nogami.
Ale sama w sobie inicjatywa jest fajna i o akcji zrobiło się na tyle głośno, że dziennikarze wspominali o niej bardzo często w wywiadach i sam Chris Hemsworth żartował, że to on stoi rozpoczęciem petycji ;)
Ja bym się nie obraziła jakby Marvel zrobił jakiś fajny One-Shot z Lokim w roli głównej.

ocenił(a) film na 6
Dealric

Twórcy już często rozmawiają o tej petycji, bo wspominają o tym dziennikarze. Bardzo możliwe, że stworzą ten film, chociażby po Thorze 3. Widzą ile fanów ma Loki, więc im się opłaca. Tom, oczywiście, mówi, że z chęcią zagra, jeśli pojawi się taka oferta :)

ocenił(a) film na 6
assasymphonie

Pamiętaj, że rozmowa to jedno, a prawdziwe akcje to co innego.
Wywiady i wypowiedzi mają na celu podkręcanie zainteresowania, a wszystkie plotki z których nic tak naprawdę nie wynika i w których nie ma żadnej pewnej informacji robią to doskonale. Nie pozostawiają żadnych zobowiązań, a tworzą rozgłos.

Tutaj nic nigdzie nie ma wspólnego z bardzo możliwe. O czym musisz pamiętać, marvel ma rozplanowane filmy na najbliższe lata. Póki co z grubsza wiadomo jakie filmy powstaną do 2018 roku, a najprawdopdoobniej już zaplanowana jest także 4 faza.
Z tego względu dość bezpiecznie można założyć, że najbliższa szansa na taki film będzie po 2020 roku.
Dodatkowo wszystkie filmy marvela łączą się w całość, istnieje swoisty zarys fabuły całej serii i nie zostanie on tak zmieniony bo ktoś stworzył petycję. Szczególnie biorąc pod uwagę, że film o Lokim w najlepszym razie przyniesie nieco większe zyski od Thora, za to dużo realniejsza jest szansa, że przyniesie mniejsze. Dlaczego? Na film o Lokim pójdzie każdy jego fan, ale każdy jego fan pójdzie także na filmy o Thorze. Za to nie każdy fan Thora i Uniwersum marvela lubi Lokiego by pójść na film tylko o nim.
Na tą chwilę jak widać ani marvel nie ma specjalnej możliwości wpychać filmu na wcześniej niż za 5 lat (w wersji niesamowicie optymistycznej) i dodatkowo nie ma żadnej gwarancji według której taki film miałby odnieść większy sukces niż inne.

ocenił(a) film na 6
Dealric

Wiem, że robię sobie tylko nadzieję :) Oczywiście, jako fanka, zawsze pójdę na każdy film Marvela, czy jest tam Loki czy nie. Mówię tylko, że jest taka możliwość i byłoby naprawdę wspaniale, gdyby taka postać jak Loki dostała własny film. Chociaż też nie wydaje mi się, żeby robili film o antybohaterze, bo raczej robi się filmy o superbohaterach, a nie ich przeciwnikach.

ocenił(a) film na 6
assasymphonie

Nie twierdzę, że byłbym przeciwny takiemu filmowi, po prostu on ma bardzo znikome szanse powodzenia.
A antybohatera dostaniemy niedługo w postaci Black Panthery czyli jednego z najbrutalniejszych avengersów. Miejmy nadzieje, że nie zrobią z niego potulnego kotka jak z Wolverine'a.
No i jest prawie pewne, że powstanie film o Deadpoolu, a bardziej antybohaterskiego bohatera nie ma (a sam bohater wpisuje się w humorystyczne przedstawienie bohaterów marvela + jest dziełem dla nieco starszej widowni co by nie zaszkodziło). Ale to już moje marzenia.

ocenił(a) film na 8
Dealric

Aaaeeyeeaa....

ocenił(a) film na 9
Plishka

Wyżebrałam u kogo tylko się dało w rodzinie i w pracy między znajomymi . podpisywanie tej petycji. Parę osób chyba mnie znienawidziło ,kosztowało mnie to kilka ohydnych kaw z automatu. No ale czego się nie robi dla księcia Lokiego , a oni to usunęli . Jak żyć ?

Dealric

kiedyś była tu wiadomość że Deadpoll ma być od 13 lat więc chyba nie będzie tak fajny jak mógłby być

ocenił(a) film na 6
Konrad___o

To ciekawa wiadomość biorąc pod uwagę, że nigdy dotąd nie stwierdzono, że będą go robić.

Dealric

sorki, "ma być" to chyba złe określenie, lepiej pasuje "miałby być"

ocenił(a) film na 6
Konrad___o

To by było przykre, ale gdyby Marvel stworzył Deadpoola to może zrobili ten jeden film na 16+
W końcu ciężko, żeby mocno walnięty charakter, z roztrojoną osobowością, chamski, brutalny, irytujący i pełen czarnego humoru był 13+...

Dealric

chyba muszę jeszcze raz przeprosić, to 13+ było tylko moją interpretacją tego newsa: http://www.filmweb.pl/news/Ryan+Reynolds+opowiada+o+%22Deadpool%22+z+NC-17-94217 a nie informacją potwierdzoną

ocenił(a) film na 6
Konrad___o

Zdarza się. Choć muszę przyznać, że taki film jako dzieło odcięte od całego uniwersum Marvela mogłoby być całkiem śmieszne.

ocenił(a) film na 8
assasymphonie

Ale patrząc na to z drugiej strony: o czym byłby ten film? O Lokim i... co by się działo? Kot ze Shreka też ma swój film i jest genialnie słaby. A postać była niby fajna. Myślę, że nie ma sensu robić takiego filmu, chociaż gdyby było o czym, chętnie bym obejrzał takowy.

Koyousetsu

np. Loki i Odyn: wyjaśnienie tego co się stało w mrocznym świecie lub Loki i chitaurisy z Avengers, czyli ucieczka Lokiego przed wkurzoną bandą

ocenił(a) film na 8
Konrad___o

Ale przecież będzie Thor III, więc po co miałoby to być w osobnym filmie? A Co do tej ucieczki, to nie sądzę by to było ciekawe :p Loki jest ciekawy jak ma bohaterów, których może trollować, sam z siebie nie stworzy ciekawego filmu.

Koyousetsu

no będzie Thor 3 ale tego nudnego thora jest za dużo w tych filmach a fajnego Lokiego za mało

ocenił(a) film na 8
Konrad___o

Nie zgodzę się. Już nawet nie mówię, że Thor mi się podoba bardziej, ale Lokiego było bardzo dużo w dwójce i miał genialne sceny. Nie widzę potrzeby by go wpychać na siłę w każdą scenę bo nie jest głównym bohaterem. A Thor owszem, więc nie może być go za dużo.

ocenił(a) film na 6
Koyousetsu

Może wprowadziliby Enchantress ? Lorelei już została przedstawiona w "Agents of SHIELD", może jej postać odegrałaby tam ważną rolę ?

ocenił(a) film na 8
assasymphonie

Szczerze, nie znam tej postaci, ale widzę, że to antagonistka z Thora. Mogłoby być. Ciekawe czy kiedykolwiek będzie Fenrir. Bo w sumie nie ma gdzie go wepchnąć. Mogliby coś z nim wymyślić.

ocenił(a) film na 6
Koyousetsu

Na Fenrisa to chyba trzeba czekać na Ragnarok. Może w Thorze 3, może w 4, jeśli będzie.

ocenił(a) film na 8
assasymphonie

Mogą inaczej się potoczyć losy Fenrira, może Loki go nie użyje przeciwko Asgardowi, kto wie? Tzn. może użyje, ale może nie podczas Ragnaroku? Albo może jednak. Jeśli już to w czwórce bo trzecia część będzie o Kolekcjonerze i tesseraktach, tak jak to było pokazane w scenie po napisach końcowych :)

ocenił(a) film na 6
Koyousetsu

Kolekcjoner jest wprowadzony, jako postać do "Guardians of the Galaxy", nie do Thora 3.

ocenił(a) film na 8
assasymphonie

Czyli ta scenka w Thorze 2, nawiązuje do tego filmu, tak? Szczerze, to nawet nie wiedziałęm, że taki film ma powstać :D

I Rocket Raccoon :D

ocenił(a) film na 8
Dealric

A tu się nie zgodzę, że nie zawsze. Nie wiem, jak by było z Lokim, ale już raz mi się zdarzyło, że w głównej serii był świetny antagonista, po czym zrobili krótki spin-off na jego temat. Wiele, wiele osób uważa ten spin-off za o wiele lepszy od głównej serii. Mogę podać jego tytuł: Zettai Karen Childre: The Unlimited Hyoubu Kyousuke. Przypuszczam, że z Lokim też by się dało, a Thor mógłby się pojawić tym razem samemu w drugim planie :)

ocenił(a) film na 8
assasymphonie

W sunie to chodziło mi o temat na filmwebie. Ale fajnie, że nie musiałam szukać :)

ocenił(a) film na 10
Plishka

Temat na fw został usunięty przez siłę wyższą:D

ocenił(a) film na 8
kanari

Przecież wiem! Kanari kochana.

ocenił(a) film na 9
Konrad___o

Świetny pomysł, polecam poszukać i podpisać petycje ~

bone114

nie jestem przekonany do internetowych petycji, szczególnie anglojęzycznych gdzie trzeba podawać adres i maila (kumpel twierdzi że jestem paranoikiem :) )

ocenił(a) film na 8
Konrad___o

Ja podpisałam jak dotychczas nic nie wybuchło... :D

Plishka

nigdy nie wiadomo kiedy jakiś nieznajomy zapuka do drzwi gdy podaje się adres w internecie

Plishka

choć to mało prawdopodobne, raczej będzie mail zaspamoawany bo jego też trzeba podać

Konrad___o

jestem jak najbardziej za

ocenił(a) film na 10
Konrad___o

A ile "fanów" Lokiego wie o nim coś ponadto, tj. więcej niż wiemy z filmów? -,-

Annqa

ale masz na myśli komiksy czy mitologie nordycką?

Annqa

ale większość fanów to fani filmowego Lokiego wykreowanego przez scenarzystów, reżyserów i Hiddleston'a

ocenił(a) film na 10
Konrad___o

tak! dokładnie tak! A co do osobnego filmu... Hmm.. Mi by bardzo pasował taki np. prequel, w którym pokazali by wcześniejsze losy Tghorra & Company. Byle by- zastrzegam- był Loki. Wtedy niech się to nawet nazywa Thor 7. Pozdrawiam
"fanka"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones