PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536768}

Tożsamość

Unknown
7,2 125 764
oceny
7,2 10 1 125764
5,6 12
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

Kiedyś oglądałam film w którym dokładnie to samo się działo: wypadek, rodzina nie poznaje itd. najwidoczniej ten był nakręcony na podstawie tamtego pierwowzoru.
Czy ktoś pamięta ten film?

777temida

Może być ten. On jest dokumentalny, na prawdziwych wydarzeniach http://www.filmweb.pl/film/Unknown+White+Male-2005-270428 . Mam o nim napisane w mojej książce od angielskiego, więc się nim zainteresowałam, ale nie oglądałam go.

eterno_fantasma

Nie to nie ten, ten który szukam to zwykły fabularny a nie dokumentalny, z lat 90-pocz. 21w.

777temida

może Bez twarzy - Face/Off

ag_69

Absolutnie nie to. W tym filmie co pamiętam to facet miał wypadek po którym wrócił do domu i nikt go nie poznawał chociaż nic się nie zmienił a nie było tam nic o propozycji zoperowania twarzy w konkretnym celu.

ocenił(a) film na 9
777temida

Raczej na pewno nie o to Ci chodzi ale polecam trylogię Bourna jeśli nie widziałeś. :) Podobna tematyka tylko wszystko zostało zupełnie inaczej przedstawione.

Igor32234

Może najstarszy film, kto wie... sprawdze.

ocenił(a) film na 6
777temida

Mam ten sam problem. Wiem, że kiedyś widziałem baaardzo podobny film, ale nie mogę sobie tytułu za nic w świecie przypomnieć.
Wydaje mi się, że tam Ford grał....

gazul

Może Ścigany?

ocenił(a) film na 9
777temida

Może chodzi o "Tożsamość Bourne`a" ?

ocenił(a) film na 8
gazul

Ten film to na pewno "Frantic". Polecam do obejrzenia. :)

777temida

Był kiedyś pewien serial na jedynce chyba pt. Człowiek, którego nie było. Tak bynajmniej brzmiał polski tytuł. Parę odcinków. Koleś stracił wszystko, całe swoje poprzednie życie i na domiar złego był ścigany przez kogoś. Nikt go nie poznawał, żona, znajomi. Musiał walczyć o przeżycie. Oglądałem wszystkie odcinki, i nie mogłem doczekać się kolejnej soboty czy niedzieli na następną część.

forek23

Ja sam dawno temu próbowałem odnaleźć ten serial ale nie udało mi się. Polski tytuł nie pokrywa się z oryginalnym, wyskakuje zupełnie inny film. Pamiętam, że tamten aktor przypominał mi tego, który grał Macgyver`a - Richard Dean Anderson.

777temida

Już mam, pogrzebałem trochę i jest. Oto ten serial.
http://www.filmweb.pl/serial/Bez+przesz%C5%82o%C5%9Bci-1995-121436

forek23

Dzięki za podpowiedź! :D

To może być i to co ja szukałam tyle czasu!!! niestety puki nie obejrzę to się nie dowiem, nie pamiętam niestety wyglądu faceta...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones