PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32051}
5,7 50 613
ocen
5,7 10 1 50613
4,0 10
ocen krytyków
To nie jest kolejna komedia dla kretynów

Intelektualistka Janey Briggs (Chyler Leigh) jest bardzo utalentowaną, lecz lekceważoną przez rówieśników z powodu swojego wyglądu, malarką. Jake Wyler (Chris Evans), obiekt westchnień wszystkich dziewczyn ze szkoły i gwiazda drużyny piłkarskiej, postanawia zakpić sobie z dziewczyny i zakłada się z kumplami, że zrobi z niej królową baluIntelektualistka Janey Briggs (Chyler Leigh) jest bardzo utalentowaną, lecz lekceważoną przez rówieśników z powodu swojego wyglądu, malarką. Jake Wyler (Chris Evans), obiekt westchnień wszystkich dziewczyn ze szkoły i gwiazda drużyny piłkarskiej, postanawia zakpić sobie z dziewczyny i zakłada się z kumplami, że zrobi z niej królową balu maturalnego. W tym samym czasie brat Janey, Mitch (Cody McMains), postanawia przeżyć pierwsze erotyczne wtajemniczenie tuż przed skończeniem pierwszej klasy. Nie ma na to dużo czasu... Film jest parodią takich filmów jak: "Cała ona", "American Pie", "Zakochana złośnica", "Szkoła uwodzenia", "Dziewczyny z drużyny" oraz "American Beauty".

To nie jest kolejna komedia dla kretynów
Zwiastun nr 1
nr 1 2009-11-16T11:24:51 https://fwcdn.pl/webv/16/17/11617/z01.11617.4.jpg https://fwcdn.pl/video/32051/notanotherteen_480.360p.mp4
To nie jest kolejna komedia dla kretynów zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

boxoffice
$66 468 332 na świecie
$38 252 284 w USA
$28 216 048 poza USA
budżet
$15 000 000
dystrybucja
Warner Bros.
studio
Columbia Pictures Corporation (przedstawia) / Neal H. Moritz Productions / Original Film
tytuł oryg.
Not Another Teen Movie
inne tytuły
Teen Movie (tytuł roboczy) USA
Ten Things I Hate About Clueless Road Trips When I Can't Hardly Wait to Be Kissed (tytuł roboczy) USA
więcej
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones