PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 548
ocen
7,6 10 1 263548
7,3 36
ocen krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość

10/10

ocenił(a) film na 10

Widziałam wiele komedii romantycznych, tej daje 10/10 ponieważ wg mnie jest arcydziełem w swoim gatunku :)...Jest świetnie zagrana, zabawna i wzruszająca ma w sobie wszystko co komedia romantyczna mieć powinna.
Moim zdaniem komedie brytyjskie stoją o całe niebo wyżej od szablonowych komedii romantycznych made in USA , choć i tu zdarzają się wyjątki :)

ocenił(a) film na 10
kasiek74

Masz całkowitą rację. :) A jeszcze to w jaki sposób zgrali to, że wszyscy w jakiś sposób się znają to też całkiem ciekawe. :) Można i uśmiać i rozczulić <3 Achhh

użytkownik usunięty
kasiek74

Tak zgadzam sie, film perełka. Oryginalny, zabawny z dobrą muzyką, aktorstwem, klimatem i co ważne ... naprawdę wzruszający. SPOILER. Niesamowicie piękne i nietypowe sceny jak wyznanie miłości przez kartki, kaseta wideo nakręcona instynktem samozachowawczym :) i inne

użytkownik usunięty
kasiek74

Jakoś specjalnie nie przepadam za komediami romantycznymi, ale ten film rzeczywiście jest bardzo dobrze zrobiony. Idealnie dobrani aktorzy, ciekawie opowiedziane perypetie bohaterów i świetny humor (nie ma co się dziwić w końcu to brytyjski humor). Po prostu majstersztyk wśród tego rodzaju filmów.

ocenił(a) film na 10
kasiek74

Jakie komedie brytyjskie polecasz w takim razie? Jakoś ciężko mi przychodzi ostatnimi czasy oglądanie komedii. Raczej ich wręcz unikam. Najwyżej wracam do moich ulubionych jak np. LA.

ocenił(a) film na 10
kaczy_dziup

Z klasyków polecam "Cztery wesela i pogrzeb" czy "Rybka zwana Wandą" oczywiście również "Nothing Hill" "Był sobie chłopiec" czy "Mickey niebieskie oko " nie mogę również pominąć kilku pozycji Monty Pythona czyli " Sens życia wg Monty Pythona" "Monty Python i święty Graal" czy nr 1 na liście zakazanych przez kościół filmów "Żywot Briana"... Polecam również "Bridget Jones", "Prosto w serce" czy " Przypadkowa dziewczyna" choć to akurat ciężko nazwać komedią raczej obyczajowy film ;)
Wiem namieszałam bo podałam zarówno komedie romantyczne jak i te nie całkiem ;) a to tylko wierzchołek góry...:) Może ktoś jeszcze dołoży swoje typy...Zapraszam :) i pozdrawiam serdecznie :)

ocenił(a) film na 10
kasiek74

Popieram. Chyba najlepszy film w swoim gatunku. Cieplutki jak grzane wino w kubku w serduszka. A najbardziej podobało mi się, że temat sugerowany przez tytuł "love actually" nie został potraktowany jednostronnie, tylko w wydaniu miłości romantycznej. W tym filmie miłość ma wiele twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones